Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A sok hízástól szülhetek...

A sok hízástól szülhetek hamarabb?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok. 16 kg-t híztam eddig és nem vagyok dagadt.53,5-ről indultam és most vagyok 69.Azt hallottam, hogy lehet hamarabb fogok szülni, mert, hogy igy jobban hizik a baba is.????
2009. dec. 10. 21:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok!

Nem igazán érdekel most mennyit hizok, mert igy se vagyok kövér kicsit se.Csak a bőröm repedt nagyon szét, a fenekemen, és fáj is hiába kenem,:(

2009. dec. 11. 11:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van e szó h kövér vagy e vagy nem.Senkinek nem tűnik fel,h 28 hetes és már ennyit hízott?Ezért miért nem csesztetitek?Még csak ennyi idős vagy és ez sok nagyon,a baba az utolsó hetekben hízik és ugye tudod,h ez baj is lehet...anyámat már 20 kg-rt ölte az orvos
2009. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért nem csesztetjük,mert a papírforma is azt írja,h nem a tényleges kilókat kell figyelembe venni,hanem a nő testsúlyát.Ha vki 176 centi,és mondjuk 56 kilóval kezdi a terhességet,ő már alapból sovány,tehát jóval többet hízhat,minta aki szintén 176 centi,de mondjuk 70 kg.A barátnőm hasonlóan vékony volt(a 180 centijéhez kb.60 kg),25 kg-t hízott,de nem tudom,h hova...a doki sem mondott semmi negatívat,sőt!Azóta megszült(6 hós a baba)kb.6 kiló maradt rajta(ami persze nem látszik).És most néz ki jól!
2009. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.A 176 centihez volt 53 kiló.Az több,mint vékony!!!!!!!Na,ezért nem akadt fenn rajta senki,h mennyit hízott(én 170 centi vagyok,és az első terhességemet 66 kilóval kezdtem.)Na,én dundi krumpli voltam a végére.
2009. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 2 kg-ot híztam és 10 nappal hamarabb szültem. Az nem tudom mennyire befolyásoló, hogy 30 plusszal indultam.
2009. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11:31-nek végülis igaza van.

na de mindegy, nem az volt a kérdés, mennyit egészséges hízni, ne csesztessük szegény kérdezőt. :)

2009. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De nem tudok mit tenni, hogy ne hizzak többet.Mandarin megy édesség helyett, de néha elcsábulok.Minden nap főtt ételt eszem és elég változatosan, tornázom is.A dokim azt mondta elfér rajtam, csak szólt vna ha baj.Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 11. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!