Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hét múlva szülök, és már...

5 hét múlva szülök, és már nagyon izgulok! Hogyan üthetném el az időt, h még gyorsabban elteljen az idő, mert már nagyon várom, hogy megszülessen a kisfiam?!

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok ! Én is 35 hetes vagyok és úgy érzem le vagyok mindennel maradva :) egyszerüen kényszert érzek hogy kicsit minden nap takarítsak és főzzek. Ezen kívül karácsony előtt csomó ismerőssel, rokonnal, barátnővel kell találkoznom mivel januárban már sehova nem fogok tudni egyedül menni. Most hétvégén fogom a kórházi cuccaimat össze pakolni, és a baba ágyat is most fogjuk össze szerelni...a többi cucc igazából már mind kimosva, kivasalva áll a baba érkezését várva. Erre jön még hogy a karácsonyi ajándékokat sem találtam ki, és szeretnék olcsó de olyan ajándékokat adni hogy annak mindenki örüljön :) és még a házat is fel akarom díszíteni. Nem tudom, talán ezért ez a fészek rakó ösztön mert valahogy a férjem és én is úgy érezzük hogy hamarabb fog jönni a kis lurkó :) aztán lehet hogy jól megtréfál majd minket :))

szivessen beszélgetnék veletek, ha van kedvetek nyugodtan irjatok privibe! Bocsi hogy ilyen hosszura sikerült :)

Boldog baba várást mindenkinek! 35 ht km

2009. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem haragszomk, hogy hosszúra sikeredett, szívesen olvasok! Nálam a babaszoba már kész, a pici ruhák is sorakoznak már a szekrényben tisztán, kivasalva! Rendmániás és tisztaságmániás vagyok, úgyhogy eléggé élére van állítva minden! Úgyhogy ilyen szempontból sok dolgom már nincsen!
2009. dec. 10. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!