Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes vagyok. Mit tegyek,...

40 hetes vagyok. Mit tegyek, hogy megszülessen a baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépcsözés,gugolás,szex...
2008. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meleg vízben fürdés, szex! Ez a kettő hatásos szokott lenni!
2008. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Takaríts esetleg,azt hallottam az is jót tesz:)
2008. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már mindet amit itt javasoltak, de idáig semmi :)

Tegnap töltöttem be a 40 hetet. Nagyon jól elvan. Ma délelőtt füvet nyírtam és gazoltam, hol hajolva, de aztán eszembe jutott,hogy inkább guggolva kellenenehogy megnyomjam. Nem sokáig bírtam, de abba is hagytam mert elkezdtem görcsölni. Nem tudom azért volt e, de azóta is rendszertelen fájásaim vannak. Ha ezt tudom... kjorábban elkezdek gazolni :)))

Csak most épp az a bajom, hogy még egy 3 órát ki kellene húzni, hogy ne kelljen kórházba menni, mert apának koncertje van 6tól... és hát... nem akarom hogy választania kelljen.

De remélem kibírjuk.. :)

Nekünk a sex semmit nem ért, a fürdő sem... a lépcsőzést azért nem ajánlom mert elfáradsz és hogyan fogsz szűlni???

Ez a gazolás nekem utólag is azért tetszik, mert akkor ugyan fájt a lábam guggolás közben, de nem fárasztott ki veszettül. Lépcsőzni nem bírnék 2-3 szintnél többet.

Remélem segíthettem. Mostmár csak az a ciki, ha nincs hol gazoljál :)) Nah mindegy de akkor guggolva ügyködj otthon :) Takarítsd ki a hűtőt.. :) Hátha megreped a magzatburok :) Írj ha volt siker.. nem ígérem hogy azonnal válaszolok, mert ha megyünk ma szűlni akkor majd csak jövő héten kerülök net közelbe :) írj privben nyugodtan majd :)

2008. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél más jön be.Én is most vagyok 40 hetes,és nemrég kezdődtek a fájásaim.Melegvizes fürdés,takarítás,séta.Nálam hatott!Kitartást,és könnyű szülést!
2008. jún. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal hordtam túl a babámat és az egyetlen ami esetleg segített,az az volt,hogy aznap reggel amikor be kellett feküdnöm a kórházba,megbeszéltem a kisfiammal,hogy ezt nekünk kettőnknek kellene megoldani és hogy milyen rossz lesz mindkettőnknek ha beindítják a születését. Éjfélkor elfolyt a magzatvíz és reggel 6 -kor a karomban tartottam.
2008. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 4 nappal vagyok túl a kiírt időponton.Sétáltam,melegvizes kádban ücsörögtem,tegnap még tollasoztam is,szóval aktív vagyok,de nem akar még jönni.A napokban többször hittem már,hogy eljött a mi időnk,de max pár óra múlva elmúltak a tünetek sajnos.A szextől a párom fél sajnos, már 3 hete semmi.Talán ma rá tudom beszélni,de erőltetni nem akarom.Amúgy én is megbeszéltem a picivel,hogy a hétvégén látjuk egymást.:)Még itt van rá a mai nap.Talán sikerül.
2008. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!