Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki jöjjön be velem? Alig...

Ki jöjjön be velem? Alig várom már, hogy megszülessen a babám, de nagyon félek.

Figyelt kérdés
Most járok a 32-ik hétben,és már alig várom a végét.Eleinte azt szeretem volna,ha a párom jön be velem,de sokat hallottam arról,hogy sok férfi megundorodik a feleségétől mikor arra kerül a sor,hogy újra együtt legyenek,mert eszébe jutnak a szülőszobában történtek.Utánna anyukám jött szoba,de ő neki most volt egy szívinfarktusa és meg is műtöték.Így őt féltem nehogy a nagy izgalomban neki legyen valami baja.De én meg szeretném,ha valaki ott lenne velem.Most mit csináljak?Vállaljam be egyedül?Vagy ez egy hülyeség?
2009. jan. 2. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom meg be is akar jönni meg nem is, én mondtam neki majd ott a helyszinen amikor már ott vagyunk majd akkor eldönti mit akar csinálni.:) Én meg ugy vagyok vele ha bejön úgy is jó ha nem ugy is, de anyát vagy valameik tesomat nem akarom hívni inkább megyek egyedül.

Ha van nagyon jó barátnőd főleg ha már ő is szült kérdezd meg őt, nekem jönne a barátnőm de én őt sem akarom hogy bent legyen, vagy a párom vagy senki. De hát mindenki másképp gondolja:)))

34 hetes kismama

2009. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd a férjemmel mi is itt tartunk, akkor ő fog velem bejönni, viszont semmi esetre sem fogja megnézni az "alsó részeket". Csak bátorítani jön majd, de én sem tudnám elviselni, hogy "azt" lássa. Ja, és szerintem ő rosszul is lenne...:)

Van egy barátnőm, nála is így volt, nem látott semmi "csúnyát" az apuka, de végig ott volt és szorongatták egymás kezét.

Boldog új évet kívánok és sok örömöt a picivel!

2009. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem akartam, hogy bejöjjön a párom, ugyanezért, de ő nagyon szeretne, úgyhogy úgy egyeztünk meg, hogy mellettem ül, szorítja a kezemet, de nem nézi premier plánban, ahogy jön a baba :S pont azért, amit te is írtál, mert félek, hogy szeretkezés közben is majd az jutna eszébe :S:S hiába gondolja most úgy, hogy nem...
2009. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nem is szeretnéd hogy a kitolásnál ott legyen a párod, de az mindenképpen nagyon jó és fontos hogy a vajúdásnál ott legyen. Akkor még úgysincs semmi olyan amitől tartassz. Nekem végig ott lett volna, de császár lett a vége ahova ugyebár nem jöhetett be, viszont azt a 9 óra vajúdást nem tudom hogy csináltam volna végig nélküle, nagyon sokat számított a jelenléte.
2009. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem ott volt a párom végig. Nemhogy megundorodott volna tőlem, hanem jobban szeret mint valaha! Nekem csak pozitív véleményem van a közös szülésről. Nem beszélve arról, hogy nekem, is nagyon jó volt, hogy nem voltam egyedül, és így tényleg együtt csináltuk végig az egészet a fogantatástól a megszületésig.

Egy 3 hónpos kisfiú anyukája.

2009. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha van melletted valaki, ugyanis a doki és a szülésznő folyamatosan jönni-menni fog, nem nézik végig az egész vajúdásodat.

A párod mit mond, ő mit szeretne?

Az enyém bent akart lenni, meg én is azt szerettem volna,ha bent van. Az ő babája is, nem veheted el tőle az élményt, ha ragaszkodik hozzá, hogy bent legyen.

Az én férjem azt mondta szülés után, hogy átértékeli magában a fájdalom fogalmát. És nem undorodik tőlem egyáltalán.

Az a férfi, aki a szülés miatt undorodik meg a feleségétől, az nem is szereti igazán.


Szerintem ezt gondold át még egyszer, beszéljétek meg a pároddal.

De egyedül semmiképpen ne legyél, inkább akkor keress valaki mást, barátnőt, testvért...


Minden jót, könnyű szülést kívánok!!

2009. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!nekem a párom az előkészületeknél ott volt,míg be nem toltak a műtőbe,igaz én szerettem volna ha bejön,de rosszul volt,fal fehér,így anyu jött be,még ó hogy ott volt,mert el kellett altatni,éreztem mindent és fájt!

19 napos baba anyukája

2009. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Már beszéltünk róla vagyis mind a két esetről,hogy csak az elején lesz bent a vajúdásnál,de utána kimegy.Nem tudom,ez mondjuk jó megoldás lenne,csak ha már az elejétől fogva bent lesz akkor pont a végén küldjem ki.Ő azt mondja szeretne bent lenni,nem szeretné látni ami alul történik,de rossz lesz neki az is,hogy látja majd a szenvedést.De szerintem ez majd akkor fog kiderülni,hogy hogyis lesz.
2009. jan. 2. 13:22
 9/13 anonim ***** válasza:

szia

ha a vajúdásnál ott lesz, a végére már nem fog kimenni ezt elhiheted.nekem benn volt végig, császár lett a vége, oda is bejöhetett .jó hogy ott volt.

sok boldogságot

5hós kisfiú anyukája

2009. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk apás szülés volt, és a világ legnagyobb csodájaként emlegeti, amikor kibújt a fiunk. Sajnos utána végig nézte a varrást, meg ahogy átnézi a doki hogy maradt e bent méhlepény darabka, na az nem tetszett neki, de meg nem undorodott tőlem, sőt, alig bírja kivárni hogy leteljen a hat hét. Könnyű szülést! 4 hetes baba anyukája.
2009. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!