Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes szülés előtt beöntést...

Érdemes szülés előtt beöntést kérni? Attól félek, nehogy rám jöjjön a nagy WC-zés a szülés alatt. Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem muszáj én az nap elötte voltam így nem volt gaz szerencsere.és halett vnaakkor meg mar lattak ök elég ilyet nem csinálnak ebböl gondot.
2009. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk kötelezően adnak glicerines kúpot. Nekem egyáltalán nem használt...de szerencsére nem történt "baleset" a szülésnél:)

Szerintem nem annyira kellemetlen a beöntés, inkább kérj, ha parázol a továbbiaktól! Az a biztos... Na meg, utána nem egy kellemes dolog varratokkal meg fájó mindennel nagy WCzni...jobb, ha kitisztulsz.

2009. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam, hogy "baleset" történt szülés közben. :)

A férjem mondta utólag.

Beöntést nem kaptam, mert reggel 3x vécéztem,

de akkora volt a baba, hogy ott aztán jött minden!!!

(4450g)

2009. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

09:49-es vagyok

A fájások olyanok mintha az embernek kakilnia kellene nagyon!!

Tehát nem fogod tudni, hogy kakilnod kell, vagy a baba jön.

Engem külön úgy bíztatott a doki, hogy "nyomja, nyomja, kakiljon"!!!

2009. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes kérni,de balesetek így is történnek.Ez egyáltalán nem ciki,szerintem a velejárója,hogy olyankor jön minden.Törölnek,lepedőcsere és folytatódik:)

Én biztos vagyok benne,hogy nekem beöntés és 0 étel és ital után is jönni fog minden,de próbálom úgy felfogni,hogy ez normális:)

2009. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap lesz egy hetes a babó. Szülés előtt nem adtak beöntést, mert itt nem szoktak, meg voltam is előtte Wc-én nem is egyszer. Mégis szüléskor jött minden. Nekem picit kellemetlen volt, de mondta a szülésznő, hogy ez természetes, ne foglalkozzak vele.
2009. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az unokatestvérem tegnap szült egy gyönyörűszép kisfiút :) Nem tudom miért, de nem kapott beöntést, és csak mellékesen említette meg, hogy jött egy kis kaki is... Pedig előtte ettől paráztunk :) (Én még 34 hetes vagyok). Azt mondták neki, hogy úgy nyomjon, mintha kakilna.. Hát még szép, hogy akkor kijön, ami bent van... :) Én inkább attól félek, hogy hangosan fogok pukizni.... :D
2009. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 5. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Nah igen a puki a másik XD,jajjjj nekem alapból is rossza az emésztésem,mi lesz velem az ágyon,de azt visszaszorítani meg nem lehet XD,jesszus,én adok orrcsipeszt meg fülvédőt a dokinak és a szülésznőnek is XD
2009. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:-))
2009. jún. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!