Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hét múlva szülök, és már...

5 hét múlva szülök, és már nagyon izgulok! Hogyan üthetném el az időt, h még gyorsabban elteljen az idő, mert már nagyon várom, hogy megszülessen a kisfiam?!

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csupa olyannal foglalkozz, amit aztán 1-2 hónapig biztosan nem tudsz megtenni, de lehet, hogy fél évig sem.


Ötletek:

- látogasd végig a rokonokat, barátokat,

- ülj be fodrászhoz, kozmetikushoz....,

- kirándulj egy könnyű útra,

- rendezgesd, takarítsd a lakást és a babaszobát,

- olvass regényeket, újságokat, vagy egyszerűen babákról szóló cikkeket,

- keresd fel a kisbabás ismerősöket, hogy tapasztalj valamit abból, ami rád vár,

- szervezd meg, ki milyen teendőkben fog segíteni, ha 1-2 hónapig a babával leszel elfoglalva................

2009. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igazából elég nagy a pocim már, és a rokonlátogatás, mászkálás már elég nehézkes! Viszont kismamákkal, újdonsült anyukákkal szívesen beszélgetnék itt a tapasztalataikról
2009. dec. 9. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is meg 5hetem van es en is azon töröm a fejem mit tegyek,hogy unjam halälra magam es elteljen ez az idö!En pl minden nap fözök es plusszkent sütök sütit vagy valami desszertet a csaläd örömere!Vagy ha van kedved csinalj mezes kaläcsot ugy is jön a karäcsony!Annak a dekoralasa is jo idö üzö!Kellemes baba varast es jo egeszseget!35hetes kismama!
2009. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen, neked is jó babavárást! Hány éves vagy?
2009. dec. 9. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Főzhettek előre is, pl. pörköltet, húslevest, amit lefagyaszthattok. Ha persze nem lenne, aki főzne rátok, mikor hazaérkeztek.
2009. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A főzés akkor is jó, ha van aki főz hazaéréskor, mert akkor előveszed, amikor már "abbamarad" a főző segítség. nekem mindkét babámnál nagyon bejött, megtömtem a fagyasztót, és amikor egy hónap után a rokonság nem küldte a kész kaját (örök hála nekik!) akkor jó volt előszedegetni...

Türelmes várakozást!

2009. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mászkálás nem jó ötlet járvány idején.. Inkább netezz, fórumozz, "beszélgess" kismamákkal, anyukákkal. És a sütés, kézimunka is jó ötlet.
2009. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
sütés-főzéssel nincs gond, mert az a mániám, de délutánra mindig kifáradok a házimunkában... ez már az előrehaladott terhesség átka! És a délutánok is hosszúk, míg a párom hazaér... erre a fölös időre gondoltam! kismamák! Van kedvetek beszélgetni? ;) :D
2009. dec. 9. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Rejtvény!

SUDOKU :)

Imádom.

2009. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, En 34 hetes vagyok,de meg egy percig sem ereztem ugy hogy unalmasan telnenek a napjaim. Talan mert az elso baba es meg dolgozom is. Alig varom hogy ev vege legyen es vegre elkezdhessem a szabadsagom.

En a szulesre keszulok fel szabadidomben, terhes jogara jarok, elokeszito CD-t hallgatok ami a relaxaciot segiti a konnyu szules erdekeben.

Ezen kivul az internetes aruhazok karacsonyi ajanlatai bujom hogy a hianyzo dolgokat beszerezzem vagy csak cikkeket olvasok a baba elso heteirol. (pl Suttogo..)

Meg a babaruhak mosasat, vasalasat egyaltalan nem kezdtem el mert koran van, de az is szep melo lesz.

Kellemes babavarast es hasznald ki az utolso pocakos heteidet :)

2009. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!