Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki jöjjön be velem? Alig...

Ki jöjjön be velem? Alig várom már, hogy megszülessen a babám, de nagyon félek.

Figyelt kérdés
Most járok a 32-ik hétben,és már alig várom a végét.Eleinte azt szeretem volna,ha a párom jön be velem,de sokat hallottam arról,hogy sok férfi megundorodik a feleségétől mikor arra kerül a sor,hogy újra együtt legyenek,mert eszébe jutnak a szülőszobában történtek.Utánna anyukám jött szoba,de ő neki most volt egy szívinfarktusa és meg is műtöték.Így őt féltem nehogy a nagy izgalomban neki legyen valami baja.De én meg szeretném,ha valaki ott lenne velem.Most mit csináljak?Vállaljam be egyedül?Vagy ez egy hülyeség?
2009. jan. 2. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia!


Nálunk is apás szülés volt,sőt a párom mindent megnézett,itoláskor is. nem undorodott meg, inkább azt mondja h le a kalappal a nők előtt akik szülnek. Igaz a párom jobban elfáradt mint én:-))) egy éjszakát vajudtunk végig,reggelre lett meg a kisfiúnk. Párom csodálkozott h hogy volt energiám a kitolásra,mikor ő fájdalom nélkül is alig birt már a lábán állni a végére...neki nagy élmény volt és büszkén meséli a baráatinak. nem undorodott meg tőlem, sőt alig várja az együtt léteket.

2009. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, igaz mi még nem estünk át rajta, de terveink szerint apás szülés lesz. Viszont megpróbáltam beleképzelni magam a helyzetébe és épp ma mondtam neki, hogy ha bármi van nyugodtan menjen ki (pl ha nem bírja tovább nézni a fájdalmam). Persze lehet, hogy nem engedem hogy egyedül hagyjon :P Olyan jó volt olvasni a pozitív tapasztalatokat. :) Esetleg valamelyik barátnőd, aki már szült, vagy felkérhtsz gy dúlát is hogy bent legyen.
2009. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenki nagyon aranyos.Remélem nem lesz semmi gond,ha bejön,de egyébként a sogornőm is három hónappal ezelőt szült és nála is bent volt a férje.És mondta,hogy előtte azt mondogatta neki,hogy drágám én bizony be nem megyek,mert elájulok meg nem bírnám végig nézni,és mikor a beértek a kórháza még ő mondta,hogy nem bírja ki,ha nem megy be vele.És nincs semmi megundorodás meg ilyesmi.Azt mondja,ha szeret ez nem fog neki számítani inkább majd csodálni fogja,hogy megszülöm neki a várva várt picikét.Amúgy már három éve őt várjuk.És csak most jött össze:)
2009. jan. 2. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!