Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet idegileg jól bírni...

Hogy lehet idegileg jól bírni a túlhordást, amikor már nem telik el úgy óra hogy valaki ne kérdezze meg hogy na na na mivan már mivan még mindig egyben vagytok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefont csak akkor felvenni, ha valaki fontos hív. Vendégeket se fogadni. Akkor nincs aki idegesítsen.
2013. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én mindenkinek mondtam ,hogy jelentkezem, ha beindul, addig ne kérdezgessenek állandóan

betartották

2013. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 10 nappal túlhordtam, akkor megindították. Engem nem zavartak a kérdések, tök nyugis voltam. Mindig azt mondtam, hogy én se sietnék az Ő helyében! :)
2013. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is idegesített. 41+2 napra szültem és mindenki kérdezte na még egyben vagy?? Hát nem egyértelű az óriási pocakom? Meg mért szülés után széttesek? :) Könnyen megoldottam a dolgot.
2013. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne is mond... Amikor a fiamat vártam, a kutya nem hívott föl... Bezzeg az utolsó két hétben 5 percenként csörgött a telefonom. A végén csodálkoztak, miért veszem föl ingerülten...

Most megint babát várok, igaz, még csak a 21.hetet töltöttem, de elhatároztam, hogy a célegyenesben mindenkinek elmondom, hogy ne hívogassanak, úgyis jelentkezek, ha van valami...

2013. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már rég készen vagyunk mindennel és már kb 2 hónapja nézegetem a kiságyat ami még mindig üres és egyszerűen már belebolondulok hogy az összes ismerős ezzel izélget hogy na na mi van meg hogy még mindig egyben, holott megmondtuk mindenkinek hogy ha már megszületett fel fogjuk tenni a híreket, viszont jó lenne beszélgetni meg ilyenek hogy teljen az idő, de hát ha valakivel nekiállnék beszélni akkor már egyből jön a szokásos kérdés hogy na mi van már???
2013. dec. 9. 16:23
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

az a bajod, hogy érdeklődnek felőled? Szerinted aki hív, az honnan tudja, hogy előtte még hányan hívtak? Egyszerűen csak fontos vagy neki, és várja a babádat. Bocsánatos bűn!


Én külföldön élek, és engem anyun kívül senki nem fog hívni. Szerinted olyan k*rv* jó lesz?

2013. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso hidd el hogy nagyon idegesitő tud lenni sz hogy nap mo.t nap amikor màr minden pillanatban megszülethetik a sajàt kisbabàja az embernek akkor ez igen terhes tud lenni hogy napjàba àllandoan magyaràzkodni kell hogy igen még egyben és hasonlok ha visszaolvasod a kommenteket meglàtod hogy nem csak én vagyok ezzel a problèmàval. Hidd el hogy nàlam jobban senki nem vàrja a babàmat hogy kibujjon ès ilyenkor is dolgoznak kőkemènyen a hirmonok ès vannak dolgok amiket màshogy èl meg az ember igy mint ha nem lenne 40+3as kismami az ember. Szoval sajnàlom higy ezt igy làtod ahogy irtad de ha valamit nem tudsz àtèrezni nem kell feltètlen kommentet irni.
2013. dec. 9. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom,nem mai kérdés, lehet hogy már meg is szültél és fogod a babád a kezedben.

Ha még nem, akkor örülj, hogy most legalább érdeklődnek felőled, ez úgy is el fog maradni. Pihenj, töltődj fel, olvass, nézz filmet - erre egy darabig nem lesz energiád.

Ha olyasvalaki kérdezi, aki csak "unaloműzésként" teszi fel a kérdést, mosolyogva mond azt hogy -igen,láthatod- és mész is tovább....

2013. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!