Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ambuláns szülés?

Ambuláns szülés?

Figyelt kérdés
Hol, hogyan és mennyiért ? Kinél? Minden érdekel róla. Az olyan véleményeket, mint hülyeség, felelőtlenség és társai kéretik mellőzni.
2013. nov. 20. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az origos cikkben szereplő egyik anyuka. Szóval kérdező, a kórház nem börtön és nem hatóság. Akkor mész haza a babával együtt, amikor akarsz. Az egy másik tészta, hogy jó eséllyel megpróbálnak rávenni majd, hogy maradj bent, mivel ez neki anyagi érdek. Szóval ha tényleg menni akarsz, légy határozott és karakán és menjél!


Könnyű és gyors szülést!

2013. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy ezt a baromságot, hogy a baát nem viheted magaddal már többen leírták. Anno ki is írtam egy kérdést, hogy honnan veszik ezt. Erre beírtak jópáran, hogy "hát ez így van", de a kérdésre persze senki nem felelt. Nem is értem honnan veszik ezt, a gyereknek Te vagy a gondviselője, a kórház meg nem hatóság. Maximum értesíthetik a gyámügyet, hogy veszélyezteted a gyereket, de nem akadályozhatják meg, hogy elvigyed...
2013. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Évek óta hiába várunk az ambuláns szülés szabályozására. Sokkal jobban jársz ha otthon szülsz, az intézményi szülés 2011 óta rendeletben szabályozva van, a bábai várandósgondozás és szüléskísérés a lehető legjobb választás, amennyiben nincs semmi egyéni akadálya.
2019. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!