Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek "sikerült" az ambuláns...

Akinek "sikerült" az ambuláns szülés azoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés

Ha hazaengedtek 24-48 órával szülés után babástól akkor ennek az elintézéséhez mik kellettek?Gondolok itt arra,hogy a házi gyerekorvos igazolása kellett-e,hogy vállalja,hogy kijön naponta megnézni?Ill. utána a vizsgálatokra és az oltásra vissza kellett mennetek vagy azt is akkor a háziorvosotok intézte?Vagy netán még rögtön első nap a kórházban megtörténtek?

És előtte be kellett menni,hogy megbeszéljétek egy neonatológussal,hogy majd így szeretnétek hazamenni(persze ha orvosilag minden rendben lesz) vagy mikor és ki döntötte el,hogy mehettek?

Azok válaszát várom akik tapasztalták, nem véleményeket pro és kontra!

És,írjátok le légyszi,hogy hol és melyik kórház volt.

Köszi előre is!


2011. jan. 24. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel. Második babát várjuk, egyeztetek a gyerekorvossal, meg a nőgyógyászommal, ha lesz infóm írok.

Addig meg hátha érkezik válasz.

2011. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem is hallottam.....de engem is érdekelne.
2011. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi első!Nekünk is második baba és én is most próbálok egyeztetni majd a gyerekorvossal meg esetleg a klinikán is egy neonatológussal,úgyhogy majd szólok ha előbb megtudok valamit.A nődokim már azt mondta,hogy neki nincs ellene kifogása ha a csecsemősök elengednek,ő is.

De várom továbbra is a tapasztalatokat!

2011. jan. 24. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekelne az ambuláns szülés...gondolom már megszületett a babád.

Neked "sikerült"? Hazaengedtek? Hogy volt?

(szeptemberben szülök,és 2 kicsi vár majd itthon,és nagyon hamar szeretnék mellettük lenni-persze a legkisebbel a karomban)

2011. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!