Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az megtörténhet, hogy valaki...

Az megtörténhet, hogy valaki márcsak azt veszi észre, hogy tolófájásai vannak? Minden vajúdás nélkül?

Figyelt kérdés

vagyis, ha nem olyan fájdalmasak a fájásai és nem veszi észre.magzatvíz elfolyás/vagy magzatburok repesztés nélkül jöhet egyből a tolófájás?

lehet buta kérdés, de előfordulhat , hogy pl. sétálok az utcán és egyszercsak tolnom kell?


2008. júl. 9. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok. Nekem valóban nem volt előtte semmilyen panaszom, tünetem, talán csak annyi, hogy egész nap nagyon energikus voltam, sütöttem-főztem, sövényt nyírtam stb... De a kérdésedre válaszolva nem feltétlenül kell elfolynia a magzatvíznek előtte, van akinél fájásokkal kezdődik a szülés és csak közben folyik, vagy szivárog a magzatvíz. Mégegyszer zökkenőmentes szülést kívánok,

38 hetes kismama, 23 hónapos édes kisfiú anyukája

2008. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megint én, a 38 hetes kismama, még eszembe jutott, hogy a magzatvíz elfolyás olyan erős löketszerű volt, és meleg volt, ahogy a lábamon végigfolyt.
2008. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi

és még egy ilyen gyors szülést kívánok neked

:D

2008. júl. 10. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!