Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek valami jo, megbizhato...

Ismertek valami jo, megbizhato praktikat, ami meginditja a szulest?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnem,ha hetvegen kibujna a picikem.

Olyan tippek erdekelnenek,amik hatekonyak,de nem veszelyeztetik a baba egeszseget.


39+2 hkm


2013. nov. 8. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, majd jön, ha akar
2013. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Szeretkezés. Az ondóban prosztaglandin van, ami puhítja a méhszájat, és az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz. Ez természetes és veszélytelen módszer.


Vannak ún. bábakoktélok is, de én nem hiszem, hogy alkohol és egyéb anyagok ivása megfelelő taktika lenne.


A lépcsőzést a szülésznőm kiemelte, hogy kerüljem, káros a lepény szempontjából, nagyon megterheli. Csak beszélgettünk, én nem akarom megindítani.


Az is biztos, hogy semmi nem használ, ha nem jött el az ideje, de a szeretkezés egy veszélytelen és legalább élvezetes próbálkozás :) hátha mégis....

2013. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is 39 hetes vagyok és bár még nem gondolkodtam praktikákon, de nekem is meg fordult a fejemben, hogy nem bánnám ha a hétvégén kibújna. :D Férjem azt mondja hétvégén jön valami front, talán az segít, a szeretkezés szintén praktikus lehet, fűszeres kaják is állítólag beválhatnak. De olyat ami 100%, hogy segít olyat nem tudok. És az is igaz, hogy amelyik bent akar maradni azt sehogy nem tudod ki csalogatni. Szerintem ne légy türelmetlen a héten (jövőhéten) biztosan kibújik! Majd ha lesz időd írd meg!
2013. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Nekem is mindenki a szeretkezést mondta hogy után tuti a hatás!

Ha már kórházban vagy akkor félrevonulni zuhanyzóban...

Állítólag tuti a hatás!

2013. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy állítólag megfelelő mennyiségben fogyasztva az ananász is beindíthatja.
2013. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A szex!

39+3 hetesen,este szeretkeztünk a férjemmel.

Hajnalban fájásokra ébredtem,rá 6 órára pedig megszületett a babánk.Nekünk bevált. :)

Sok sikert!

2013. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,kiprobalom a tippjeiteket :-)
2013. nov. 8. 17:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Homeopàtiàs bàbakoktèlt ittam reggel,meg egèsz nap takarìtottam este elfolyt a vizem.
2013. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én MINDENT kipróbáltam amit csak lehet, de nem akart megszületni. Aztán már be kellett feküdnöm indításra akórházba, a szülőágyon feküdtem, tudtam, hogy nem sokára kapok egy kúpot, ami méhszájérlelő és akkor már ugye biztosan tudtam, hogy babám fog születni másnapra, így szépen megnyugodtam. Szóval ott feküdtem, nyugodtan (nem idegeskedtem már azon hogy mikor fogok szülni) vártam az indításra, mikor is elment a magzatvíz. Most komolyan, ne akarj megszülni, engedd el a dolgot, élvezd ki az utolsó napokat (tudom nehéz, nekem is ezt mondta mindenki de én sem tudtam uralkodni magamon), és majd meg fog születni amikor Ő szeretne! :) Kitartást, és addig ALUDJ, mert utána nem fogsz egy jó darabig. Tudom tudom mindenki ezt mondja, de hidd el, most pihenhetsz még egy nagyot utoljára, aztán jóóóó sokáig nem :)
2013. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek,megprobalok nem ragorcsolni
2013. nov. 10. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!