Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Számítotok rá, hogy a hétvégi...

Számítotok rá, hogy a hétvégi telihold megindítja a szüléseteket? (én remélem) 38 h km.

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek.
2013. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez szerencsere nem igaz

Es nehogy igaz legeyn mert ugyeletes vagyok.

2013. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A frontoknak talán van minimális hatása, de a teliholdnak? Nem hinném. :) Neked is bőven van még időd, ráér az a baba még 1-2 hétig! Türelem! :)
2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is örülnék neki:)

38. hkm

2013. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én remélem, bár túl szép lenne :D vasárnapra vagyok kiírva

39+2 hkm

2013. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(Bocs az offért, csak mielőtt vita lenne, hogy ki hisz, vagy nem hisz benne :))


A holdciklus nagyjából annyira befolyásolja a szülés menetét, mint a menstruációs ciklust.


Statisztikailag kimutatható némi összefüggés, de azért nem túl nagy, túl sok már az egyéb befolyásoló tényező...


Tehát mindkét félnek igaza van... van összefüggés, de valóban túl kicsi ahhoz, hogy nagyon alapozni lehessen rá.

2013. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40 pluszosan 2 hideg-, 1 melegfrontban és egy teliholdban bíztam, végül minden előjel (front és telihold nélkül) 41 hetesen szültem.
2013. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!