Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fóti vagyok. Vácra tartozom,...

Nikiy01 kérdése:

Fóti vagyok. Vácra tartozom, de én mindenféleképp Budapesten szeretnék szülni (Fogadott orvoson kívül) milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
(ha épp Pesten tartózkodok és megindul a szülés,nem visz a mentő el Vácig,ugye? )
2013. okt. 19. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kb ennyi, amit leírtál :)

Fogadott orvos révén bárhol szülhetsz, én is így csináltam, az adott kórházban kerestem fogadott dokit, egyébként nem tartoztam ellátási körzetébe.

Szóval ha ez nincsen fogadott doki, akkor csak ha éppen pesten kószálsz és megindul a szülés, akkor látnak el, a mentő a legközelebbi vagy ügyeletes kórházba visz, nyilván nem oda, ahová egyébként tartoznál..


DE azért szerintem jobb úgy szülni, hogy oda járt az ember terhesgondozásra is, minden rendelkezésre áll, amit tudniuk kell...

Ennyire rossz lenne a Váci kórház? Miből gondolod hogy Pesten jobban jársz, főleg ha csak épp akkor derül ki melyik kórházba kerülsz??

2013. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elég merész vagy megteheted azt, hogy mikor beindul a szülés egy szerűen ,,besétálsz" (párod/ ismerős/ taxi bevisz) abba a kórházba ahol szülni szeretnél.

A mentős, ha jó fej annyit megtehet, hogy elvisz a választott kórházig, de be nem vihet, neked kell bemenni, de erre én nem építenék.

2013. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Effektíve semmi bajom a Váci kórházzal,csak,h messze van.Engem bevisz a mentő,oké.Azért ez egy hülyeség,h fót,váchóz tartozik,mikor 15 percre van újpestől,2órát utazom vonattal 1 szaros vizsgálatért,mert a veresi vonalon lakom.de hát így jártam :D
2013. okt. 21. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor igazából a problémádat nem oldja meg, ha beesel szülésre, mert a terhesgondozást nem fogják megcsinálni beeséses alapon. Szóval igazából vagy fogadsz dokit egy közelebbi kórházban, vagy marad a 2 órás út a vizsgálatokra :(

Én semmiképp nem esnék be csak úgy szülni, ahogy az 1. válaszomban írtam, szerintem hülyeség....

2013. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!