Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség esetén milyen...

Terhesség esetén milyen lehetőségeim vannak tanulás szempontjából?

Figyelt kérdés
18éves vagyok, még ezenkívül van egy évem a gimiből. Nem akarom abbahagyni az iskolát,de a babát sem szeretném elvetetni. Ezt a tanévet mindenféleképpen szeretném végigjárni. Utolsó évre van valami felkészítés az érettségire?
2013. márc. 20. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmehetsz magántanulónak, ezt megbeszélheted az iskolában a tanáraiddal ill. az iskola vezetőjével. Viszont mivel feltehetően még korai terhességről van szó, akár be is járhatsz az óráidra és pocakkal is letudsz majd érettségizni hiszen nem függvénye a dolognak. (Én inkább ezt támogatnám mert magántanulóként necces otthon készülni rá.)

Én első éves voltam a fősulin amikor teherbe estem, a második félévet nagy pocakkal jártam végig majd szeptemberben szültem és nem hagytam abba, nappalin folytattam tovább annyi különbséggel, hogy egyéni tanrendet kérvényeztem. Így csak vizsgázni kell bejárnom. Most vagyok végzős és abszolút nem bánom, hogy nem hagytam ott, vagy, hogy nem halasztottam. Meg lehet oldani, én jelenleg dolgozom is mellette. :) Akarat kérdése az egész, na meg persze az sem hátrány, ha segítenek felügyelet szempontjából. Ha van aki tud vigyázni a babára amíg Te a sulit rendezed (később) akkor nincsen gond!

Sok sikert!

2013. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. márc. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!