Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi az esély az újabb...

Mennyi az esély az újabb császárra?

Figyelt kérdés

A lányom 4 éves lesz amikor születik a tesója, ő császárral született, fájásgyengeség és téraránytalanság miatt.

Közrejátszhatott, hogy gerincferdülésem van? Pont a "farok" résznél, a medencecsont felett, nem tudom jobban leírni, remélem értitek.

Most fáj is ott a derekam és a combomba sugárzik a fájdalom. Becsípődött, ez már volt nekem a terhesség előtt is, azt hittem a terhesség alatt nem fog kijönni. :(

A méhlepény mélyen van, bízom benne, hogy fentebb vándorol, ahogy nő a méhem.


Persze majd a dokitól is rákérdezek, de nem szeretném erőltetni a sima szülést (persze jó volna, ha úgy születne), valószínű meg sem tudnám szülni, nem akarom, hogy bármi baj történjen velünk! :(


Az előző császáros heget mikor nézik meg?

A doki mi alapján dönti el, hogy a 2. szülés sima lesz vagy császár?


2013. okt. 2. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A fájásgyengeség még nem ok a második császárra, a téraránytalaság már annál inkább,de csak emiatt nem biztos h császár lesz, barátnőmnek megengedték h megpróbálja a második babáját is simán megszülni,sajnos nem sikerült,mert ő is nagy baba lett, a harmadikat már nem engedték. Ha a méhlepény a mészájnál van akkor biztos császár,ha feljebb húzodik akkor szerintem megengedik,hogy simán szülj! Nekem a heget szülés napján nézték csak,előtte nem. Nekem pont a határon volt.
2013. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést....Ha nem akarod akor nem kötelezhet a hüvelyi szülésre. Közlöd h császár lesz és kész.
2013. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy nem akarom, hogy sima szülés legyen, de azt sem, hogy bajunk legyen, főleg a babának nem. pl. Beszorul a szülőcsatornába!

A lányomnál sürgősségi császár volt, alig fogtam fel mi történt...nem akartam császárt, de ha nem azt lett volna, valószínű nem élne már, mert egyéb gondok is voltak nála....ettől félek megint, nem akarom újból azt átélni! :(

2013. okt. 2. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Logikusan ha most is fennáll a téraránytalanság (tehát ez a baba nem jóval kisebb az előzőnél), akkor nagyon valószínű a császár.
2013. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van fogadott dokid, beszéld meg vele. Ha eleve császárra készültök, akkor azért az nem ugyanolyan, mint a sürgősségi - van időd lélekben készülni és tudod előre mi következik.
2013. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első babám 4,5 éves már.Sürgősségi császár volt 35. héten toxémiával.Hasonló szituáció van,de tervezett császár lesz,mert kritikus időszakot átvészeltük(4 nap és töltöm 37. hetet)és a baba nagyobb 2 héttel.Orvossal konzultálva mindenki érdekében a legjobb döntés a császár.Hegeket még nem nézett.
2013. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A dokimmal mèg nem beszèltünk róla,mert mèg csak fèlidös leszek. Érdekel azon anyukâk vèlemènye akik hasonló szituációban vannak/voltak.

Fèlek kicsit.

2013. okt. 2. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!