Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha programozott császármetszés...

Ha programozott császármetszés időpontja előtt megindul a szülés, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor gyorsan bemész és akkor császároznak meg.
2013. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam így volt,a tervezett császár előtt 1 nappal beindult szülés! 10 perces fájásokkal bementünk a kórházba,és rögtön előkészítettek a műtéthez!
2013. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
egészségesebb szerintem ha márt elindultaka a folyamatok és akkor történik a császár valahogy szerintem addigra érett meg igazán az a baba a kinti világra és itt nem testileg értem hanem lelkileg.
2013. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sürgősségi császár lesz belőle.

Bemész, azonnal műtétre fognak előkészíteni.

2013. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sürgősségi császár lesz jobbik esetben.


Rosszabbik esetben nem érsz időben kórházba,és elindul kifele a baba (hugomnak volt igy sajnos,kórház jó időben 1 órányira,37.héten megindult a szülés,tél,hatalmas hó,hivták a mentőt,ők is elidultak kocsival,mentő félóton átvette,de igy is több mint 2 óra alatt értek be,be volt akava a baba,de a fejebúbja már kinn volt,alul kellett vágni,repedt nagyon durván,gyorsan kellett,mert megfulladt volna a kicsi.)


Indokolt császárnál ne menj túl messzire a kórháztól...

2013. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!