Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál létezik olyan...

Császárnál létezik olyan érzéstelenítés, amelynél a láb nem bénul meg? Altatáson kívül.

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nagy hasi műtét, helyi érzéstelenítés nem megoldott, így nem, ezen a két módszeren kívül nincs más lehetőség!
2013. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát ez fasza jó :((

Köszönöm, én is gondoltam erre.

2013. szept. 10. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ide! Én nem tudom, Téged műtöttek-e már így, vagy csak előre parázol, de én 6 hete estem át rajta először. Szinte végig 90% volt, hogy az lesz, de én úgy féltem tőle, mint az állat!!! Nagyon-nagyon tudom, mit élsz át! Én (kövezzetek meg érte) kértem egy pici nyugtatót a branülbe, mert bepánikoltam. Annyira szorítottam az anesztes kezét, hogy azt hitte fáj, nem sikerült az érzéstelenítés... :S Gondolhatod... Én azt mondom, hogy kérjél egy kis nyugtatót, a műtét végére, mire áttesznek az ágyra, amin betolnak a megfigyelőbe, kimegy belőled és akkor már mindegy is... Mikor várható a műtét?
2013. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

egy hónap múlva várható a műtét. És volt már császárom, és nagyon rettegek tőle. Nagyon rosszul viseltem a lábbénaságot. :( Én is bepánikoltam műtét közben, meg a vérnyomásom is felment, szóval nem volt egyszerű az első császárom.

Jelenleg is a bénaságtól félek a legeslegjobban! :((

a nyugtató tényleg segít valamelyest?

amúgy köszi, hogy írtál.

2013. szept. 10. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyugtató nem valamelyest segít, hanem tökéletesen oldott minden feszültségemet!!! Kérd, hidd el, nem fogod megbánni!!! Nagyon együtt érzek veled, de ne feledd: van rá megoldás! javaslom, hogy keress meg egy anesztest, és csusszants neki egy kis lóvét. Meg fogja oldani, hogy ne traumaként éld meg újra!!! Ezt kívánom neked!
2013. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!