Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban kötelezhetnek rá,...

A kórházban kötelezhetnek rá, hogy hálóingben meg köntösben legyek? Miben voltatok szülés után?

Figyelt kérdés
Egy pamut melegítőnadrág és egy hosszú ujjú póló volt rajtam, mert kényelmesebben érzem magam így. Erre az egyik nővérke nekem esett, hogy "magának nincs hálóinge, mi ez az utcai ruha?" Ez tényleg ennyire probléma????
2013. szept. 21. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván nem kötelezhetnek rá, csak furcsa, hogy te a melegítőt meg a hosszú pólót találtad odabent praktikusnak.


Hisz a nők többsége sokáig vérzik alul, meg nem vágyik arra, hogy a nadrág szorítsa, és etetni is könnyebb szoptatós vagy elöl gombos hálóingben, legalábbis szerintem.

2013. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Szandy89 ***** válasza:
65%
Engem császároztak így 2 napig abban a hálóingben voltam amit ők adnak.Aztán a sajátomban! Elől gombos hálóing volt rajtam így kényelmesebb volt a szoptatás. amúgy sem nagyon tudtam mozogni! Ülni abszolut nem volt kényelmes,így az oldalamra fordultam és úgy szopizott a kincsem,ehez praktikusabb volt a gombos verzió!
2013. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is egyszer szóvá tette az egyik nővér az egyik kismamának,hogy nem otthon van, ez egy kórház és jó lenne ha hálóinget venne minél hamarabb (pizsibe volt)..... hát én csak lestem
2013. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Kórházban a betegek nem szoktak utcai ruhában lenni. Ha egy orvos meg akar vizsgálni, akkor levetkőzöl pucérra?

Nem véletlen, hogy elvárják a hálóing és köntös viselését.

2013. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Vizsgálatok előtt mindenkire nem szánhatnak 4-5 percet míg levetkőzi az utcai ruháját, akkor a napi dolgokat mikkor látnák el. A többi betegre legyél legalább tekintettel.
2013. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Én vicces, jópofa, elöl gombos hálóingeket vettem. (Vienetta Secret) Igazából olyan, mint egy hosszú póló, itthon abban alszom.


Ahol én szültem, ott rászóltak arra, aki melegítőben vagy leggings-pólóban volt. A pizsamáért nem szóltek.

2013. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Ebbe szerintem nem szólhatnak bele, ahogy neked kényelmes. Nekem 2 barátnőm is pólóban-melegítőben/leggingsben volt, nekik az volt kényelmes, másik barátnőmnek meg a hálóingek. Ki mit szokott meg. (Én mondjuk hálóing párti vagyok, itthon is azt szeretem hordani.) De ebbe beleszólni szerintem már bunkóság egy nővérke részéről, ha meg akarnak vizsgálni vagy szólnak előtte 5 perccel és felkészülsz, vagy megvárják azt a 1,5 percet míg leveszed a nacid. Én felháborodnék, ha ebbe beleszólnának.
2013. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem szeretik, mert vizitkor nincs idő arra, hogy megvárják míg leveszed.
2013. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Én kórházba dolgozom.

Nálunk kötelező a hálóing.Benne van a kórházi házirendben.

Tilos utcai ruhában tartózkodni benn a kórteremben,vagy abban feküdni be az ágyba.Ha olyan kórházba szültél,akkor jogosan szólt rád a nővérke!

Nézz utána!

2013. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Én kétszer szültem de egyszer sem voltam hálóingben. Nekem az nem lett volna kényelmes. Póló és nadrág volt rajtam. Kutya nem szólt rám. Ja vizsgálat meg nem volt max annyi hogy bejöttek és megkérdezték, hogy mindenki rendben van - e jól érzi - e magát.
2013. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!