Szülés betegen?

Figyelt kérdés
Remélem elméleti marad a kérdésem... Van a kiírt időpontig szűk 2 hetem. A két nagyobb gyerekem ma reggelre ki sem lát a takonyból, úgy ébredtek. Ilyenkor általában én sem szoktam megúszni. Beengednek egyáltalán a kórházba, ha neadjisten én is elkapom a nyavalyát és a napokban akarna jönni a kicsi is? Mit csinálnak ilyenkor az anyukákkal?

2013. szept. 11. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Unokatestvérem szült lázasan (ő is a gyerekeitől kapta) és még utána is beteg volt vagy egy hétig. Eléggé kínlódott szegény, de minden jó, ha vége jó. Ha egyszer beindul a szülés, nem hiszem, hogy hazaküldenek, hogy előbb gyógyulj meg :) De drukkolok, hogy ne így legyen.
2013. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne engednének, mégis hol szülnél? :)


Ne aggódj, nekem azt mondta a védőnőm (télen szültem és szülés előtt pár héttel pont megfáztam), hogy a szüléskor gondolom a dolgozó szervezet, hormonok miatt, olyan, mintha arra az időre félbemaradna a betegség.

2013. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, meg a biztatást! Kicsit bénán fogalmaztam valóban :) Csak az jutott eszembe, hogy elkülönítenek vagy ilyesmi, hogy tüsszentés / köhögés miatt ne szálljanak másokra, főleg a kicsikre a bacik.
2013. szept. 11. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem lesz gond!Idén tavasszal szültem,szülés előtt 1 héttel ki sem láttam a náthából (egész család beteg volt),azt hittem,sosem fogok már meggyógyulni,aztán mikor beindult a szülés,úgy tűnt el a nátha,mintha elvágták volna!Igyál sok mézes-citromos teát,pihenj,és próbálj pozitív lenni,megúszod:)
2013. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm két napig f.s.tt-h@nyt, úgy ment szülni, totál legyengülve. Ettől függetlenül megkapta a babáját, szoptatta, stb.
2013. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mandulagyulladással szültem, szerintem a sok köhögéstől repedt meg a magzatburok és folyt el a magzatvizem két és fél héttel a várt előtt. Végül is túléltem a szülést, de nem volt valami kellemes, mert a gátsebemet is "szétköhögtem". Nem különítettek el a babámtól, írtak fel Augmentint, de nem vettem be.
2013. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!