Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az, hogy a szülés előtti...

Igaz az, hogy a szülés előtti napokban kevesebbet mozog már a baba? Ki, hogy emlékszik vissza?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 19:06
 1/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
igen, hatarozottan figyelnem kellett a magzatmozgasokat, hogy meg legyen a napi kotelezo, viszont azt vettem eszre, hogy a szules elott kozvetlenul meg hirtelen nagyon sokat mocorgott:-)
2013. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt különbség.
2013. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még vajúdás közben is aktív volt :)
2013. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon aktív volt, még kitolásnál is éreztem hogy rúgkapál. Az utolsó nst-ken is szinte percek alatt végeztem, mert szépen mozgott (de egész nap).
2013. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanugy mozgott mint előtte!
2013. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak vajúdás közben lassult be.
2013. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak aznap nem mozgott már. Reggel mentünk NST-re, ahol gyanúsan keveset (vagyis inkább semmit) sem mozgott. Már ekkor éreztem, hogy valami történni fog. 2 óra múlva elfolyt a magzatvíz...
2013. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!