Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel fertőtlenítettétek le a...

Mivel fertőtlenítettétek le a baba bútorait szülés előtt? 37 hetes kismami vagyok első babával

Figyelt kérdés
Pl.:kiságy,pelenkázó,szekrény,ahol a ruhácskái lesznek,kiskád.
2009. nov. 2. 15:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én domestosos vízzel törölgettem le mindent.

De tényleg nem jó a babának a túl steril környezet. Mikor a lányom megszületett, mindent sterilizáltam chicco fertőtlenítővel. 2 hetes volt a kiscsaj, mikor szájpenészt kapott és 3 hónapig küzdöttünk vele. Én persze még jobban odafigyeltem a sterilizáslásra, cumik, cumisüveg stb mikoris egyszer elfogyott a fertőtlenítő. A férjem elfelejtett hozni és nem is fertőtlenítettem jó pár napig, csak kifőztem a cuccokat. A szájpenész pár két nap alatt elmúlt, pedig előtte kezeltük mindenfélével. Szóval csak óvatosan azza a fertőtlenítéssel.

2009. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!