Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Margit kórházba mikor...

A Margit kórházba mikor fektetnek befektetnek a 40. betöltött héten?

Figyelt kérdés
Azt mondta már több anyuka is ha a kiírt időpontban nem érkezik a baba akkor be kell feküdni a kórházba, ami nem is lenne baj, de itthon van a lánykám aki akkor még csak 2,5 éves lesz, nem tudom hogy oldjuk majd meg.
2013. aug. 30. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van nem kell befeküdni.Csak jàrni kell minden nap ctg-re.
2013. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, nem fektetnek be, hanem minden nap kell menni ctg-re, engem mindig megvizsgált az ügyeletes doki és csináltak amniocitézist. Ha nem indul meg a szülés, 1 hét múlva indítanak általában. Kétszer szültem ott, a másodiknál 40+1 hetes voltam, bementünk fájásokkal, de azt mondták ez még nem szülés lesz, de mivel a fájások megmaradtak, akkor befektettek, aminek én sem örültem, mert otthon volt a 3 éves fiam, de szerencsére aznap este mehettem vissza a szülőszobára.
2013. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon meg voltam ijedve amikor egy csajszi ott várt beszélgettünk mondt hogy 39+6 nál jár ez kedden volt és csütörtökön mondta neki a doki hogy a cuccaival jönnön mert be kell feküdnie, ő örült neki első babája neki, de én nem örülnék annyira főleg hogy dec 20 r vagyok kiírva :(
2013. szept. 2. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!