Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Margitban aki császárral...

Szent Margitban aki császárral szült, mennyi ideig adta magának a trombózis elleni injekciót?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
2 császárom volt a Margitban, egyáltalán nem kellett szúrnom magam, talán a kórházban kaptam egyet, de ennyi.
2013. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most az a divat, (2 hete császároztak) mindenkinek felírják a trombózis elleni injekciót, mert egy anyuka meghalt trombózisban otthon császár után.
2013. júl. 2. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Márciusban szültem ott császárral, kb 10 napig kellett adnom magamnak miután hazajöttem. Nem volt vészes. Ott is minden nap adtak és megtanitottak hogy adjam magamnak.
2013. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor halt meg? Melyik kórházból?
2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20-at írt fel a doki, beadjam mindet?
2013. júl. 2. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Annyit ír föl, amennyire szerinte szükséged lehet. Inkább többet mint kevesebbet. :) nekem is nagyon elegem volt a végére. :)
2013. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én októberben szültem a Margitban császárral.

3 napig kaptam a kórházban és otthon egy dobozzal kellett elhasználnom, 10 volt benne azt hiszem.

Én sokalltam a 10-et, a szobámban volt olyan anyuka aki már otthonra nem kapott receptet. Azt mondták ez orvosfüggő.

Nekem irtó nehéz volt magamat szúrni, 2 hetet ki se bírtam volna.

2013. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, előző vagyok, nekem is szörnyű volt. Minden nap ráadásul reggel 5kor, mert azt mondta az egyik nővér, akkor kell mert eddig is akkor kaptam. Volt hogy fél órát ültem, mert nem találtam el...:) de ki lehet bírni, lesz más amire figyelned kell majd. :)
2013. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már 17-et beadtam, de már tiszta véraláfutásos a hasam ahogy össze csípem a hájam, s abba adom az injekciót, meg a sok szuri helye lila, Csomós a bőröm alatt. Gondoltam ezt a hármat ki hagyom már.
2013. júl. 4. 07:16
 10/10 anonim válasza:
Sztem add meg be azt a 3 at, en most vagyok 33 hkm es vegig kapom ezt az injekciot a terhessegem alatt... 9honap plusz 6 het igy dontott a doki... Szamold csak ki minden nap 1... Es gondolj bele akkor en hogy nezek ki...folt folt hatan de ha ez segit..( terhessegem elott 1 evvel volt trombozisom ezert kell) kitartas 3 az mar nem sok... Legy eros.
2013. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!