Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik szülésznőt ajánlanátok...

Melyik szülésznőt ajánlanátok a Szent Margit kórházból? És kit ne válasszak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt a dilemmám, és rákérdeztem az orvosomtól, hogy kit ajánl. Azt javasolta, hogy fölösleges bárkit felkérni, mert minden szülésznő nagyon lelkiismeretes és rosszul nem lehet járni. (A csecsemős nővérekkel igen, de nekik tán a világ összes kincsét adhatod, akkor sem lesznek kedvesebbek...)

Egy ismerős mindkétszer ott szült, utoljára 2 éve, és ő is állította, hogy nagyon jófejek a szülésznők, az orvosok és védőnők, iletve a tesóm 2 hónapja szült a Margitban, és ugyanezzel a véleménnyel van...


32 hkm

2013. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nekem a dokim ajánlott valakit,de bizonytalan vagyok. Könnyű szülést kívánok Neked!
2013. jún. 26. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az orvosom ajánlotta a szülésznőt, akit fel is fogadtam és nem bántam meg. Utána is sokat segített. Fehér Andrea a neve. Ki az orvosod?
2013. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Èn Nagy Tündèt vàlasztottam.Bàr tènyleg azt mondjàk hogy mindegyik nagyon kedves ès lelkiismeretes èn nem bàntam meg hogy felfogadtam Tündèt.Bàrmi gondom van nem csak a dokit hívhatom hanem ôt is.35.hèttôl hozzà jàrok ctg-re nem kell a terhesgondozòba vàrnom òràkat,csak megyek a megbeszèlt idôpontba a szülôszobàhoz ès pikk-pakk kèsz.Megcsinàlta az utolsò nagy labort is azt se kellett kivàrni a terhesg.-ba szòval nagyon szupi hogy van nekünk :-)
2013. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek is:-)
2013. jún. 26. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Húshegyiné Györgyit ajánlották, vele beszéltem meg hogy ő lesz a "szülésznőm". Lassan fel is vesszük a kapcsolatot, 32 hetes vagyok.
2013. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!