Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Margit kórházban Bp-en...

A Margit kórházban Bp-en ajánlanátok szülésznőt? Milyen tarifák vannak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tarifát nem tudok, de szerintem a Margitba minden szülésznő tökéletes. Én pont ezért nem választottam, mert bárki lett volna az csak jó lehet!
2010. márc. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A Margit Kórházban valóban nagyon jó szülésznők vannak, én mégis ajánlok kettőt: Nagy Tünde és Salamon Katalin.

A tarifákat nem tudom, szerintem ki mennyit gondol.

2010. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én is Salamon Katit ajánlanám,én nálla szültem és tökéletes volt.Nem fogadott volt hanem csak ö volt aznap és szülés után adtam neki 10e ft-ot de alig akarta elfogadni ugy kellett a zsebébe dugni.
2010. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatokat. Örülök neki, hogy ilyen jó véleménnyel vagytok a szülésznőkről a Margitban. Még igazából nem tudom, hogy fogadjak-e szülésznőt, bár már sok időm nincs ezen gondolkodni, mert április végén szülök. De ezek után lehet, hogy rábízom magam az ügyeletes szülésznőre.
2010. márc. 14. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer sem fogadtam, sem 10 sem 1 éve.

Másodszor valami Éva volt, a szobatársaim egy Vikire nevűre esküdtek, nem tudom. Eszembe sem joutot, hogy fogadjak.

2010. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is mindkétszer az ügyeletes szülésznőnél szültem, és teljesen meg voltam elégedve.

Abban a kórházban az orvosok és a szülésznők is mind nagyon jók, hidd el, akkor sem lesz semmi gond, ha az ügyeletesnél szülsz.

2010. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én eddig sem nagyon foglalkoztam a szülésznő kérdéssel, csak a férjem kezdte most mondogatni, hogy azért jó lenne, ha fogadnánk valakit. Még nem dőlt el a kérdés...
2010. márc. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!