Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 héttel a szülés előtt...

1 héttel a szülés előtt hagyott itt a párom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van már 3 gyermek...ő a 4. Apuka most döntött úgy, hogy neki mégis a bulik, a haverok, a drogok lesznek az elsők. Ezt tegnap este közölte velem, majd fogta a cuccait, és elment. És ezt mint derült égből a villámcsapás, mert eddig reggel 6-tól este 7-ig melózott. Ma reggel kilépett a melóhelyéről, és az egyik haverjához költözött.

Ilyenkor hogyan tovább? A gyerekeknek mit mondjak?

Teljesen egyedül vagyok velük. Apukám mondta, hogy költözzek oda hozzá. Ti mennétek?


2013. aug. 29. 13:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Eladnám a lakást és apámhoz költöznék...

vagy ha fent tudom egyedül tartani a lakást akkor az, vagy albérlet...

Akarta a babát?

2013. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

valószínű ez a megoldás.,sajnálom!

férjed meg egy bunkó!

2013. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek annyit mondanék, amennyit a "párom" mondott nekem. Nem hazudnék, de nem is szidnám pluszba. A tényeket mondanám el. Aztán költségvetnék otthon, hogy megélünk-e egyedül, szerintem nem, megnézném az albérleteket, de az is elég necces, marad az apukád, ha már felajánlotta, sokat segíthet, 4 gyerek azért nem semmi teher egyedül. A "párom" az életben vissza nem fogadnám, mert fog még mászni, csak nem most... de ilyen emberben mégegyszer nem bíznék meg. A gyerekeit cserbenhagyni a "haverok, buli..." miatt, szánalmas.
2013. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát a fele az enyém, a felét meg bérlem. A rezsi nagyon sok. Valahogy kinyögném, de ennek a kicsik látnák kárát. Szóval így jobban belegondolva apu lesz a megoldás.

Akarta, nagyon is! 3 lány után egy fiúcska. A nevét már akkor tudta,mikor kiderült, hogy van. És amikor megmondták, hogy fiú...majd kiugrott a bőréből.

Nem tudom,mi változott. Azt másképp is lehet tudatni, ha mégsem akar velünk lenni.

2013. aug. 29. 14:06
 5/23 anonim ***** válasza:
Beszart. :) Megy ő még a te utcádba. De a te döntésed, hogy ezt el tudod-e neki felejteni.
2013. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem rájött valami kapuzárási pánik. Felmondott a melóhelyén, elhagyot a 4 gyerekkel, a haverjához költözött, szerintem elmentek neki otthonról.

Azt hiszem fog még sírni, férfi menopauza...

2013. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az utcába lehet, a tesóihoz, de hogy ide nem jut be az biztos. Én nem sértődöm meg könnyen, viszont nehezen felejtek. Na meg úgy volt, hogy a tankönyveket ő hozza el a nagylánnyal, ma mégis én mentem érte. Hegyre fel, hegyről le....kész élvezet volt. Szóval az biztos, hogy nem bocsájtom meg neki. Ez azért egy iszonyatosan gerinctelen húzás.
2013. aug. 29. 14:16
 8/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult :( Tényleg elég nagy tapló a gyerekeid apja. Szerintem is inkább menj Apukádhoz. Egyedül 3 nagyobb meg egy újszülött babával nagyon nehéz lehet. Akkor is ha anyagilag meg tudnád oldani. Apukád meg nagyon aranyos hogy felajánlotta, menj még szülés előtt. Legalább a gyerekeid is jó helyen lesznek amikor szülsz. Meg én egyébként keresnék egy másik nevet a kisfiúnak-hacsak nem hívjátok már így és nem szerettél Te is bele a névbe. Tuti hogy vissza akar majd menni, kívánom hogy a jó döntést hozd meg!
2013. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tisztességtelen, gerinctelen volt ez a párod részéről.


Ha jó a viszonyod apukáddal, akkor költözz oda a gyed végéig. Aztán amikor visszamész dolgozni, látod majd hogy jöttök ki anyagilag.

A gyerekelhelyezést és a gyerektartás iránti keresetet indítsd el szülés után, amint tudod.


A gyerekeknek mond azt, hogy apu elköltözött, de szereti őket és fognak majd találkozni.

2013. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha eddig ilyen jó apuka volt, akkor csak megijedt, de bocs, nem tudom elképzelni, hogy minden előjel nélkül. Te írtad: " neki mégis a bulik, a haverok, a drogok lesznek az elsők." Tehát a mégis szó, arra utal, hogy volt már ilyen probléma, dilemma.

Én csak a pánikra és a drogra tudok gondolni, és szerintem hazamegy. Te meg menj apukádhoz, és hagyd szenvedni sokáig, amikor vissza akar jönni.

2013. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!