Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek Dr. Terebess...

Mi a véleményetek Dr. Terebessy Károlyról Kecskeméten? Jó orvos?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mint orvos, nőgyógyász, szerintem jó, bár nekem az volt róla az első benyomásom, mikor megláttam nálunk (Kunszentmiklóson) rendelés közben, hogy nála nem szülnék. Nekem valahogy a másik nálunk rendelő Móri Antal szimpatikusabb. (Ő nem vezet már szülést.) Örülök is, hogy hozzá jártam vizsgálatokra, és nem a Terebessyhez. Amúgy kedves, csak én valahogy azt éreztem - érzem rajta, hogy olyan tipikus orvos, nem tudom rendesen megfogalmazni, olyan túl határozott, és kinézném belőle, hogy gond esetén kikönyökli belőlem a gyereket.

Az első két lányomat Pesten szültem, a fiamat Veszprémben, én Kecskeméten semmi pénzért nem szülnék.

A védőnőnk szerint 40.000-et kér a szülésért, ha megfogadják. A Nyirádi ( a fiatalabb) is jár hozzánk rendelni, neki is ennyi a tarifája, ő szimpatikusabb, lelkiismeretesebbnek tűnt nekem. Ő alaposabb.

Ja, és egyszer sem volt fogadott orvosom, pénzt sem adtunk hálaképp senkinek, mindháromszor ügyeletesnél szültem, szerencsére könnyen szülő fajta vagyok. Csak leírtam a tarifáját. Hát, én csak ennyit tudtam róla. És csak azért írtam, mert még nem írt neked senki, hátha ez a kevés infó is segít.

2009. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igazából azért lenne szükségem egy jó orvosra,mert már több vetélésem is volt és a dokim nem küld sehova vizsgálatra!
2009. okt. 30. 09:51
 3/16 anonim ***** válasza:
akkor a fiatalabb Nyirádit ajánlanám, ő aztán elküldött engem mindenhova minden apróság miatt.
2009. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg tudtok nagyon jó nődokit Kecskeméten,akkor megköszönném,ha írnátok,hogy ki és hol rendel.Köszi.
2009. okt. 31. 13:17
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Szia szerintem a legjobb doki Kecskeméten Dr Tankó András..kápolna utcán van a magán rendelése 9000ft kér tel .száma 0676483232 kedden és csütörtökön rendel 4 től 8 ig .de ö biztos hogy kideríti mi a baj.én is hozzá járok hasonló cipőben járunk!!
2009. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Nyirádyhoz nehogy menj! most is folyik vele kapcsolatban egy halott baba miatti per:(((
2009. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nála szültem...nem volt fogadott orvosom, ő volt éppen ügyeletben. Igaz szülés alatt nem nagyon volt mellettem, de utána bejött és érdeklődőtt a baba hogyléte felől is. Ha fogadott doki akkor szerintem nagyon figyelmes lehet, sajnos ő is mint majd minden orvos pénzzel " puhitható".Igaz vannak akik még a "fogadás" ellenére sem kellően figyelmesek.
2009. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a Nyirádyról beszéltem az előbb.
2009. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kriszta66 ***** válasza:
Én nála szültem a fogadott orvosom volt nagyon rendes doki . A pénzt meg nem határozta meg hogy mennyit kell adni hanem azt mondta hogy amennyit gondolunk . Mi 30000 ft-ot adtunk és a következöt is nála szeretném szülni
2009. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz mindenkinek!Kedves utolsó(18:28-as)a Nyirádyról,vagy a Terebessyről írtál?Bocs az értetlenkedésemért!
2009. nov. 1. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!