Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győrben szült kismamák, ki...

Győrben szült kismamák, ki volt az ügyeletes orvos mikor jelentkeztetek a szülészeten? Mi a véleményetek róla? Mikor jött be a fogadott orvosod és kit fogadtál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a Háromszéki József volt a fogadott dokim.pénteki napon engedett haza akórházból hogy nem lesz itt szülés semmi képpen(4napot ráhúztam(de elfelejtett szólni hogy ne is szüljek mert a hétvégén a Balcsin lesz:(Este visszamehettem a körházba szülni ahol nem tudták elérni.Így a Hilier Balázsnál szültem de nem volt egy nagy szám.....a saját dokim hétfőn meglátogatott és ennyi.Pénzt egyik se kapott.Ügyeletesnek elvből nem adtam sajátom meg nem volt ott.Remélem segítettem.
2010. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

nekem nem volt fogadott orvosom. ügyeletesnél szültem.Dr.Busznyák Csaba volt az ügyeletes akkor.

Én nagyon meg voltam elégedve vele.Nagyon rendes ember.Olyannyira meg voltam elégedve hogy mondtam is neki hogy a következő babámat is majd nála szeretném szülni.egy élmény volt komolyan mondom.

2010. nov. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!