Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés alatt milyen potenciálb...

Szülés alatt milyen potenciálban szedtétek a Cimicifugát, Caulophyllumot és az Árnikát? 30Ch? 15 Ch?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Vajúdás kezdetén:


Arnica 30 CH, 1x5 golyó

Vérzékenység csökkentésére, véraláfutások, sérülések gyorsabb gyógyulása érdekében.

Babának és mamának egyaránt hasznos.


Caulophyllum 15 CH - félóránként egy adag

Homeopátiás oxitocin. Idő előtti burokrepedés, fájásgyengeség esetén segíti a méhnyak tágulását. Kitolási szakaszban erősíti a gyengülő, leálló fájást.


Cimicifuga 15 CH - félóránként egy adag

Ha a Caulophyllum nem hat. Fájáserősítő, méhnyaktágító hatású. Hisztérikus, beszédes állapot jellemzi.


Gelsemium 15 CH 3-4 adag

Izgalom, lámpaláz, általános izomgyengeség miatt stagnáló szülés.


Pulsatilla 15 CH 3-4 adag

Rendszertelen fájások, álmosság vajúdás alatt, friss levegőt igényel a szülő nő.


Sedatif PC

Komplex készítmény, enyhe nyugtató hatású.

2009. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

forrás: [link]

itt sok érdekes dolgot találsz a továbbiakra is

2009. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez mind nagyon szep es jo. Csak eppen vajudas alatt ez lesz a legutolso gondolatod. :o)

En probaltam. 1 adagig el is jutottam. Elveszik az idoerzeked, es ha nincs aki eled tolja a bogyokat a megadott idokozonkent, akkor ugysem ezzel fogsz foglalkozni. Arrol nem beszelve, hogy meg arra is figyelj, hogy mindez a nyelved alatt maradjon.

Ugyhogy en a szules elotti homeos dolgokra koncentralnek.

Bocsi az OFF-ert, de gondoltam hatha segit az en tapasztalatom is valamelyest.

2009. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze, hogy segít, köszi mindenkinek a válaszokat! ;)
2009. okt. 24. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekérdezek. Mennyibe kerül ezt a sok golyót összevásárolni? Én amiatt passzoltam, hogy biztos drága :S
2009. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem 530 ft egy üvegecske és talán 80 db van benne.
2009. okt. 24. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahogy igy van az ara. Szoval nem tul draga, de en a vegen nem hasznaltam, mert valahogy nem azzal voltam elfoglalva. (De ezt mar leirtam feljebb). Amugy ha mar a tapasztalatnal tartunk, en szules elott szedtem ezeket, plussz ittam a malnalevel teat. 7 ora alatt szuletett meg a kisfiam, szoval eleg kozepidot futottunk.
2009. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szülés alatt én sem tudtam bevenni, el is felejtettem olyan fájdalmaim voltak. Utána szedtem rendszeresen és nagyon jó volt. Hamar és szépen gyógyult a gátmetszésem és jómagam is.
2009. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy bevált, remélem nekem is használnak majd!
2009. okt. 25. 11:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!