Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes vagyok. Tegnap óta...

37 hetes vagyok. Tegnap óta borzasztóan fáj a derekam, a medence csontom, a pocakomba bele belenyilalgat. Lassan itt a szülés ideje?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. 1-3 hét a szülésig. Az, hogy ilyen panaszaid vannak persze azt jelenti, hogy készülődik a baba "útja".Lehet holnap szülsz, de lehet, hogy pár hét. Pihenj!!!készítsd össze a kelengyét ill. a kórházba viendő csomagodat. Problémamentes szülést!!
2008. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanennyi idős vagyok és ugyan ezek a panaszaim. Kedden josló fájásokkal voltam a dokimnál. Tegnap voltam NST-n és rendelt vissza magához is. Mikor megvizsgált azt mondta hogy 2 nap alatt 1 ujjnyira kitágultam és lehet hogy este találkozunk szülés miatt. Viszont mikor megvizsgált úgy érezte hogy 2 nap alatt megfordult a babám és faros lett. Szerencsére az uh megcáfolta. Úgy megvizsgált, hogy nagyon fájt és mire haza értem akkor véres volt a hüvelyváladékom. Felhivtam és azt mondta hogy lehet hogy a vizsgálat miatt vagy mert elment a nyákdugóm.

Azóta még itthon vagyok és még semmi csak néha néha rendszertelenül jönnek a fájások.

Te is figyeld és ha menstruációs jellegű a fájásod akkor menj be az orvosodhoz.

Nekem azt mondta hogy várjam meg mig elmegy a magzatvíz és akkor induljak el, viszont ha nem folyik el de erősek a fájások akkor is induljak el, mert már érett a méhszájam is és ki is vagyok tágulva.


Üdv: 37 hetes kismami

2008. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!