Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek haránt vagy medence...

Akiknek haránt vagy medence végű volt a babája azok írjanak. Hogyan indult be a szülés? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, haránt fekvésű a babám. Ma elég sokat fészkelődött és nyomja ki magát, ami már fáj is. Keményedik a hasam is elég sokat. Ez lehet jele a szülés közeledtének?
2009. ápr. 13. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Az én babám medencevégű volt, de semmi konkrét előjel nem volt. Fájásokkal indult a dolog, amolyan menstruáció szerű görcsökkel, amik egyre gyakoribbak és erősebbek lettek.

Egyébként a kiírt nap előtt 2 nappal már befektettek a kórházba, így nem kellett aggódnom.

2009. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, mint az első válaszolónak. Majd amikor menstruációs fájásszerű dolog érzel, akkor kezdődik. A babám elvileg fejfekvéses volt, de idő közben harántba fordult, így császárral kellett szülnöm. Ilyenkor tudtommal mindig császároznak. Ha neked előre tudják, hogy harántfekvéses, akkor nem akarnak császározni vagy még reménykednek, hogy megfordul? Császárnál tudtommal nem jó, ha már beindulnak a fájások. Nem beszéltél az orvossal erről?
2009. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a dokihoz. Még elvileg van 3 hét, de soha nem lehet tudni mikor akar ez a kis manó kibújni. A kiírt időpont előtt befektetne a doki, mert eddig úgy néz ki,hogy császár lesz. Nem tudom mikor induljunk el,ha már valami előjel van,hogy beindult a szülés.
2009. ápr. 14. 09:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Első babám harántfekvéses volt.3 perces fájásokkal kezdődött minden,aztán elfolyt a magzatvíz.Próbálták megfordítani de nem jött össze.13 óra után császár lett!Hidd el észre fogod venni ha itt az idő!
2009. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi,ez megnyugtat. Már a fárszt hozta rám az egyik ismerősöm.
2009. ápr. 14. 14:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám medence végű fekvésben volt. A fájásokat nem ismerem, nekem a szülés nem indult el. A kis drága nem akart megszületni, így a 42. héten császárral szültem.

Nekem a doki azt mondta, hogy a haránt fekvésű baba forgatásával nem "szórakoznak", automatikus császár.

2009. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!