Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet olyan, hogy napokig...

Lehet olyan, hogy napokig szivárog a a magzatvíz és csak utánna szül az ember?

Figyelt kérdés

Tehát ha elmegy mind akkor ugye még 24óbelül meg kelllegyen a baba,mert gondok lehetnek,de létezik olyan,hogy napokig szivárog és csak utánna venni észre??37hetes kismama

ui:Mert ez akkor lehet gond ha pl valaki amúgy is görcsölget és terhességi inkontinenciája is van-akkor zatán ,hogy venni észre a szivárgást??


2008. jún. 23. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Már bocsánat a szóhasználatért ,de nem tudom magam másképp kifejezni .A pisi sárga , a magzatvíz színtelen és van egy kis "emberszaga".Különben folyton termelődik és cserélődik,biztos van szivárgás is ,bár nekem olyan érzés volt mint mikor egy lufi kipukkad és folyt ki a cucc!Ha terhességi inkontinenciád van akkor szülés után azonnal kezd el a Kriston féle tornát! Rengeteget segít!!!
2008. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet! ne betétet használj, m azon eloszlik cucc, hanem pzs-t! Van gyógytárba teszt, ami kimutatja, h a folyásban van-e magzatvíz is.
2008. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,ezt én is tudtam,hogy intim tornázni kell majd,amúgy ha aze meber rendesen tisztán tartja magát,nincs pisi szaga.Ne az öregekből indulj ki akik nem is tisztálkodnak sokszor.Sajnos ha valakinél ez jelentkezik,pl.nálam akkor kényesebben ügyelek a dolgokra.Azt hiszem napi 3fürdés és jó pár betét csere után nem kéne szaga legyen-sőt szaga csak ajkkor van ha erjed alattad-az meg sztem már elég gáz.De mindenki magából induljon ki sztem.
2008. jún. 24. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!