Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kilöködhet kisebb mennyiségü...

Kilöködhet kisebb mennyiségü magzatviz is amikor felkel az ember az ágybol?

Figyelt kérdés
Vagy az vizelet is lehet?Mert utána semmi nem folyt viszont a történtek elött voltam wc-n!
2008. máj. 6. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ,ha magzatvíz, akkor annak szivárognia kelle a történtek után is.

A vizelet lehet, gondolom már nagyon a terhesség végén jársz, akkor a baba lent van, nyom, lehet vizelettartási gond.

De lehet jobb lenne, ha megnézne doki, nehogy a burok legyen megrepedve.

2008. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vizelet,mert a baba nagyon közel van a hólyaghoz és akaratlanul is nyomja a súlya.De a vizelet is tud utánna szivárogni.Sajna nekem is ez van,hogy valahogy úgy fekszik,hogy pont rajta és állandóan nyomja,amit nem érzek mindig csak a végeredményt látom.Magzatvíz csak akkor szivároghat ha megnyílik a méhszáj és közel vagy a szüléshez.30hetes kismama
2008. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mennyi idős terhes vagy.

Nekem úgy kezdődött a szülésem, hogy a tévé előtt heverésztem, felkeltem valamiért és elfolyt egy kevés magzatvíz. Csak egy kevés, mert a babám feje úgy be volt ékelődve, hogy annyi vizet engedett kifolyni, amennyi a feje felett (vagyis alatta) volt. A többi nem tudott kicsurogni, mert a fiam feje mint egy dugó elzárta a méhszájat. Bementem a kórházba, ott megvizsgált a szülésznő és ahogy ő megpiszkálta a pici buksit, úgy kezdett újra folydogálni a magzatvíz.

Szóval ha gyanús a dolog, inkább menj orvoshoz!

Ha mégsem magzatvíz volt, legfeljebb hazaküldenek, de ha megrepedt a burok, nagyobb a veszélye a fertőzéseknek, úgyhogy szerintem nem érdemes kockáztatni.

2008. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!37 hetes vagyok!Köszi a válaszokat!Voltam dokinál de ugy néz ki hogy nem az volt még van egy kis időnk hátra!
2008. máj. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!