Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha van egy viszonylag húsosabb...

Ha van egy viszonylag húsosabb ember, akin található egy bizonyos mennyiségű szőr, akkor ez a szőr, mikor lefogy többnek fog látszani?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ahogy a zsír eltűnik, összehúzódik a bőr is az új alak köré. És gondolom a szőr az nem ritkul ki, tehát kisebb bőrfelületre több szőr jut, és szőrösebbnek fog hatni?
2009. ápr. 13. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

hu hat nem tudom..

Szerintem igen.. de idovel biztos majd ritkulni fog!

bocsi hogy nem tudok tapasztalapbol irni.. csak a velemenyem vagyis en igy gondolom.. lehet hulyeseg :(

bocsi pusz

2009. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi szőr marad, csak mivel kisebb felületen, többnek fog látszani.
2009. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen de jó, hogy belegondoltam... ha én lefogyok olyan szőrös leszek mint egy pasi, nő létemre :D jaj... :(


Egy embernek adott mennyiségű szőrtüszője van, az nem változik nem lesz új és nem is fog eltűnni. Ha lefogysz valószínű más lesz az egész alakod a bőröd és a szőr elosztás is. Lehetséges, hogy többnek fog tűnni, de szerintem nem sokkal szóval ez nem jelentős gondolom...

És megváltozik a testben sokminden lehet nem is nő majd akkora szőröd vagy lassabban nő vagy bármi. Ha az ember lead sok kilót akkor több minden megváltozik.

2009. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is az elején többnek fog tűnni, de ez azért ne akadályozzon senkit a lefogyásban, mert ottvannak a mindenféle szőrtelenítő eszközök, amikkel akármennyi szőrt el lehet tüntetni ;)
2009. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!