Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülhetek úgy a Szent István...

Szülhetek úgy a Szent István kórházban hogy nem oda járok terhes gondozásra, vagy oda is, de nem fogadok se orvost se szülésznőt? Esetleg aki ebben a cipőben járt vagy jár.

Figyelt kérdés
Nem oda tartozok körzetileg,jelenleg egy másik Pesti SZTK-s terhes rendelésre járok, de mindenképp ott szeretnék szülni.
2013. jún. 27. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megindult a szülésed, akkor BÁRMELYIK kórházba bemész, ott fognak ellátni, nem küldenek már át máshová. Úgyhogy szülhetsz az Istvánban is akár. De ne menj mentővel, mert akkor a legközelebbi (ügyeletes) helyre fognak vinni, nem kérheted. Szóval vagy kocsi vagy taxi.

És persze minden iratodat vidd magaddal!

Szép szülést!

2013. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 27. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát... Ha félperces fájásokkal esel be, akkor nem valószínű, hogy elhajtanak, de nem lesznek túl kedvesek, arra készülj fel. Amikor én CTG-re vártam az Istvánban, jött egy pár, hogy nézzék meg a nőt, mert valami gondot érzett a baba körül, és nem voltak hajlandóak megvizsgálni, hanem elküdték a lakcíméhez tartozó kórházba. Ha belegondolunk, ez valahol érthető is, nagyon zsúfolt a kórház, nem szívesen foglalkoznak olyannal, aki nem oda tartozik, és nincs ott arvosa sem.
2013. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na igen, az más szituáció, ha a kismama se nem szül, se nincs vészhelyzet, csak "úgy érzi, valami nincs rendben", teljesen megértem a kórházat, hogy elküldték.

Én azt írtam, ha beindult a szülés. Ehhez azért nem kell, hogy két perces fájások legyenek, csak induljon be.


Én azt gondolom, hogy első szülésnél talán nehéz lehet belőni, hogy mikor is kell tényleg indulni, de ha Kérdező ezt bevállalja, akkor hajrá!

első voltam

2013. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!