Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fővárosi Szent István kórház,...

Fővárosi Szent István kórház, aki ott szült, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Orvosokról,szülésznőkről,csecsemősökről magáról az osztályról az ellátásról. Császár és természetes óta szülés is érdekel.

Mit kell be vinnetek a kórházba és mi az amit az a kórház ad- nyújt,gondolok én itt baba ruhára pelenkára ,betétre…

Van köztetek esetleg olyan aki úgy szült itt hogy nem volt fogadott orvosa se szülésznője,esetleg nem is ebbe a kórházba tartozna?!


2013. jún. 27. 13:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg van ott olyan orvos, aki megengedi, vállalja úgy hogy felfogadod, hogy nem kell kötelezően egyszer se a magán rendelőjébe menned csak a kórházba és csak szülésnél fizetsz neki? Vagy olyan szülésznő aki nem mond brutális fix árat(max 50 körül)?
2013. jún. 27. 13:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadott dokival és ügyeletes szülésznővel ott szültem természetes úton. Szülőszobán és utána is normálisak voltak, de a csecsemősöket kérdezgetni kellett, nagyon sok dolguk van, rohangálnak. Babának csak ruha kellett, úgy emlékszem pelenkát és minden mást ők adtak (bár én vittem be egy zacskó pelenkát). Szüléskor betéteket adtak, meg utána talán 1-2-t, a többi saját volt. Ezen kívül saját részre mindent vinni kellett. Én külön szobát kértem, mert a szülés elég durván sikerült, úgyhogy a többágyasról nincs tapasztalatom.
2013. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. jún. 27. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogadott orvossal(dr.Radnai Katalin) szültem és ügyeletes szülésznővel..

A doktornővel és szülésznővel elégedett vagyok maximálisan!

Sajnos,ez a bent töltött napokra nem igazán igaz...Elég rosszak a körülmények,a csecsemősök sem olyan kedvesek,és volt olyan ügyeletes doktornő,aki egy kérdésemre képest volt azt válaszolni,hogy kérdezzem majd meg legközelebb a választott orvosomat,mert neki erre nincsen kapacitása,hogy még a választott orvossal rendelkezőkkel is ő foglalkozzon(megjegyzem tényleg csak 1 percre,1 kérdésem lett volna..)

Így az élmények nagyon vegyesek.

2013. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!