Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórház-melyik nőgyógyás...

István kórház-melyik nőgyógyászt javasoljátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőczei Bea,Bábinszki Ágota,Boros Judit.ÉN 2x szültem a Beánál(az 1. gyerekemet nem,mert akkor még nem ismertem),a másik 2 doktornőről sok jót hallottam.2 fiú+4 hónapos csajszi anyuja
2013. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Szőczei doktornőről még nem is hallottam..:)

Írnál pár szóba róla?

Van magánrendelése,ha igen,hol,milyen tarifái vannak?

Természetes szülés párti?

kórházzal hogy voltál megelégedve?

2013. febr. 6. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!A doktornő maga is 3 gyerekes anyuka.A III.Gül baba u.-ban van a magánrendelése,15000ft/alkalom.A szülésért nem kér konkrét összeget,a részleteket meg lehet Vele beszélni(számla se gond Nála)Maximálisan a természetes szülés híve.Én nem kaptam se oxit,se semmit,nem volt gyorsítás,gátmetszés(sérülés sem),bár ez a szülésznőmnek is köszönhető(meg a rugalmas szöveteknek is).Igaz,ez annak is köszönhető,hogy-ahogy Ő mondja-szülő alkat vagyok(4-3-2 óra alatt lettek meg a gyerekeim).A kórházzal sincs semmi gond,a szülőszobák kifejezetten jók(mind 1 személyes,az egyik alternatív,bordásfallal,káddal,franciaággyal.)Az osztály is át lett alakítva,a legtöbb kórterem fürdőszobás.A csecsemősök is segítenek éjjel-nappal,csak KÉRDEZZ,mert elég elfoglaltak.A fülbevalót is berakják a picinek a hazamenetel napján(ez 3000 ft).Ha még lenne gyerekem(de nem lesz,3 van és 40 évesek vagyunk a Férjemmel)biztos,hogy itt szülném.Ami fontos:ha nem ide tartozol csak akkor tudsz az Istvánban szülni,ha van fogadott dokid(mivel általa bekerülsz a rendszerbe a laborok,UH,CTG elvégzés kapcsán).Nekem csak 1x kellett mennem oda(pont ezért,nem tartozom oda)a többit az ismerősömnél intéztem sztk-ban.
2013. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szimpatikus a doktornő,pont ilyen orvosra gondoltam:)

Ugye ő az?

[link]


Neten találtam ezt a telefonszámot:061-316-3247-ez jó?

2013. febr. 6. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen Ő!A tel.szám is jó.A privát rendelése hétfő-szerda délután(ha jól emlékszem 16 órától),csütörtök délelőtt(9-től).A nagyobbik lánya az asszisztense(akinek a hangja megtévesztésig hasonlít a Beáéhoz).Különben nekem végzett már egy lézeres méhszájseb műtétet is az 1. gyerek után-szintén az Istvánban,azért sem is fogadott el semmit-ami olyan jól sikerült,hogy egy fia heg sem maradt(ami nem mindegy,mert ha marad az megnehezíti a tágulást,esetleg még a császár is szóba jöhet,ha nagyon heges a méhszáj)
2013. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!