Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki akit 1 héttel...

Volt valaki akit 1 héttel előbb befektetett az orvos a szülés előtt?

Figyelt kérdés
Könnyen bírtátok?Hamar elment?

2013. jan. 29. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mind a két terhességemnél bent voltam a szülés előtt.

Elsőnél 41 hetesen fektetett be az orvosom, 42 hetesen lett meg a fiam, második babával 37 hetesen kellett befeküdnöm, 38 hetesen volt a programozott császárom.

Nehéz volt, bár sokat dumáltunk a többi kismamával, az idő lassan ment.

2013. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 héttel előtte - illetve nem tudtam még, hogy mennyit töltök odabent, mert először azt mondták, hogy már másnap szülesztenek, aztán, hogy megvárjuk, aztán végül programcsászár lett. Ez a csiki-csuki volt a legrosszabb, meg hogy végig a szülészeten feküdtem, állandóan változó, boldogan távozó kismamák és újszülöttjeik között nulla alvással és eléggé egyedül a félelmeimmel. Úgyhogy nagyon boldog voltam, amikor végre kezembe kaptam az egészséges babám és pár nap múlva hazamehettünk mi is.
2013. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem 4 héttel előtte fektettek be. Először rossz volt, aztán megismertem a társaságot és a végén fura volt hazajönni. :)
2013. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

dec 24-én akartak befektetni h majd karácsony után szülök majd / indítanak vagy császár választásom szerint

orvosi indok nem volt minden abszolút rendben volt kint és bent is :-)

juszt sem mentem be mert semmi nem indokolta ráadásképpen az a baba a harmadik gyerek lett és a másik két gyereket nem hagyom egyedül karácsonykor !

jan 1 éjjel mentem be fájásokkal jan 2 délben szép egészséges baba

született végül is császárral jan 3 délután mentem haza -- kérdezték mennék e mert h telt ház van a szülészeten és a nőgyógyászaton is friss anyukák fekszenek


hazamentem majd kétségbe esett telefon h bocsi de nekem nem lett volna szabad haza mennem eltévesztetek :-) jöjjek vissza

hát nem mentem kértem h a papírokat küldjék el postán majd (így jár az ember ha tucat neve van :-))


az első gyereknél 41 héten (doki szerint!!) befektetett majd sem aznap se másnap nem volt semmi erre mondtam h akkor én haza megyek mert minek legyek itt ha a szomszédban lakom ????

érdekes módon azonnal fel volt puhulva a méhszáj és állítólag fájásaim is voltak :-))) érdekes h én ezt nem éreztem

másnap reggel indítottak (állítólagos fájásgyengeség miatt) és délre megvolt a gyerek aki akkor 39 hetes volt csak !!!!


utálok feleslegesen bent lenni ha nincs orvosi megalapozott indok rá

2013. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 héttel előtte, mert többszörösen veszélyeztetett voltam, és majd megőrültem benn!

Zombiként mentem haza!

2013. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!