Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes vagyok. Honnan kell...

40 hetes vagyok. Honnan kell "komolyan venni" a barnázgatást? Honnan tudom meddig van a vizsgálattól és mikortól más az oka?

Figyelt kérdés
Ma voltam ctg-n és utána rámnézett a doki ill, megnézte a magzatvizet, hogy nem e színesedett be. Utána elkezdtem egy picit rózsaszínezni, de aztán el is múlt, alig látszott. Most újra egy kicsit barnázok. Honnan tudjam mikoról nem a vizsglat miatt van? Vagy nem kell vele foglalkozni?
2008. jún. 20. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is "rózsaszinesedet" mikor megvizsgált a doki. Aztán szurkálni is kezdett a hasam alja. Középen. És még az éjszaka elfolyt a magzat vizem. Szorítok! Jó babázást, és kitartást hamarosan már megölelheted.:)))))
2008. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ah édesanyám mondta,amikor én álltam szülés előtt:

"Egy alapos méhszájvizsgálat olyan inger a méhszájnak, hogy akár a szülést is beindíthatja."

Megeshet, hogy hamarosan babázol.A barnézés a méhszáj kinyílásának jele.Csak akkor foglalkozz vele,ha elfolyik a magzatvized,vagy fájásaid vannak.

2008. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!