Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is volt ilyen rövid a...

Másnak is volt ilyen rövid a kitolás? 2. szülés, kitolás nem volt 5 perc sem.

Figyelt kérdés
Nem volt akkor időérzékem, és a szülésznömet megkérdeztem utólag. 2 hete szültem. Nem volt nehéz, gátvédelemmel, de meglepődtem hogy csak pár perc volt. Az elsőnél kb fél óra lehetett.
2013. jún. 5. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Nekem az elso fajastol szamitva a burokrepedessel egyutt 25perc volt a szules;).

A kitolas mar tenyleg csak par perc volt.

Gratulalkok!!!sok tejcsit es jo babazast!

2013. jún. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem is sokkal gyorsabb volt a második, valóban csak pár perc, az első baba már "kitaposta az utat" a másodiknak!

Jó babázást!

2013. jún. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
hadd kerdezzemeg, milyen korkulonbseggel szulettek a gyerekeitek? bizom benne, hogy szeptemberben nekem is ilyen gyors lefolyasu lesz a masodik, mert az elso 19 ora volt. koztuk 16 honap korkulonbseg lesz! mondjuk egyre no a felelmem, hogy hova fogom tenni a nagyot, ha nekem is ilyen 25 perces rapid szulesem lesz?:-)
2013. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, 19 hónap a korkülönbség a gyermekeim között.
2013. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Remélem hogy a második rövidebb lesz az első 29 óra abból 3 óra kitolás áhhh halál volt, 2.5 év lesz a gyerekek között decemberre várjuk a picit. Mindenkinek kitartást aki szüléshez már közel van könnyű szülést és sok tejcsit :)
2013. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első gyermekem 2 óra tolás és mindenféle póz után végül császárral született.

A második simán,45 perc tolás után,De teljesen érzéketlenül(vagyis a fájást éreztem azt nem,hogy hol jár a baba,sem azt,hogy megszületett).

A harmadik babámat a 4.fájásra szültem meg,percben nem tudom mennyi volt,de gyors,viszont minden egyes megtett milliméterét megéreztem.

2013. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

2 év 3 hónap van köztük. A vajúdás 6 óra volt, de csak az utolsó 2 órában nem mosolyogtam. :)

2013. jún. 5. 08:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első kb3-4 nyomásra, a második pont 2 nyomásra volt kint, 23 hónap van köztük
2013. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém is rövid volt, de nem tudom pontosan mennyi. Azt tudom, hogy 2:05kor vettek fel a kórházban, aláírtam mindenféle papírt, megvizsgáltak, átöltöztem és már nyomtam is. 2:26kor kint volt a fiam. Összesen volt 3 óra a vajúdással. Az első 13 óra volt és ebből 45 perc a kitolás... A korkülönbség 21 hónap.
2013. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam az első szülés kb 2 és fél óra volt az első fájástól, 5 perc kitolással, 3.-ra lett meg a baba. Kicsit aggódom, hogy a következőnél én is, meg az orvosom is odaérjen a kórházba.
2013. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!