Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg lehet érezni ha közeledik...

Meg lehet érezni ha közeledik a szülési idő?

Figyelt kérdés
Tehát pl egy héten megérzi az ember,hogy napok óta más,vagy egyszerűen jön egy nap vagy egy este és kibújik a kicsi..vagy vannak előjelei,hogy napok kérdése esetleg??36hetes kismama
2008. jún. 19. 17:35
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én az első babámat várom,túl vagyok a 40-dik héten.Eddig azt gondoltam nem fogom észre venni a szülés jeleit,most épp a fájások közepette írok.Tegnap délután 1 óta vannak nagyon erős mensi szerű fájásaim,most egyre erősödnek,van amikor 7percenként jönnek,aztán össze-vissza.Ma voltam orvosnál is,azt mondták ez még nem elég a szüléshez.Szóval várom az egyre nagyobb fájásokat.

Ne aggódj észre fogod venni!Remélem én is,hogy mik azok a nagyon erős fájások,amikkel már érdemes elindulni a korházba.

Addig is kellemes babavárást!

2008. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy volt,h a 37. hét végéig semmi jele nem volt annak,h az a gyerek ki akarna bújni onnan valaha is.Se keményedés,se jóslófájás.Egész addig simán dolgoztam 8 órában,és eszembe sem jutott,h ez másként is lehetne.Aztán annak a hétnek a végén elkapott néhány keményedés és jóslófájás,és akkor tudtam,h jobb lesz,ha összerakom a kh-i cuccot,és elkészítek mindent a szülésre,h legyen kéznél ha menni kell.Aztán teltek a napok,egyszercsak belassult a pocaklakó,majd a pocim is tisztességesen leereszkedett.De innét még 1,5 hétig egyben voltunk.A szülés előtt 12 órával még sétálgattam.(A naptárhoz képest túlhordtam a kisaszonnyt,ézért kh-ba fektettek.Mikor megszületett kiderült,hogy a gyermek fejlettségéhez képest korábbra voltunk számolva.)Este hétkor szóltam a dokinak(én már reggel óta éreztem,h valami van),h fájásaim vannak,és ez az.Ő meg mondta,h aki nevet az nem szül.Hajnali 3/4 3kor mosolyogva fogadtam a dokit a szülőszobán,h "Aki nevet az nem szül?".
2008. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam, hogy már csak egy-két nap van hátra, hogy előző nap mindne házimunkát elvégeztem. Úgy éreztem, muszáj megcsinálnom. Ablakot mostam, 3 adag ruhát kimostam, vasaltam, takarítottam, porszívóztam. És mindezt egy nap alatt. És nem voltam fáradt, csak a végére. És másnap meg is született a kisfiam. Más je nem volt. Sok sikert!!!!
2008. jún. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!