Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szőnyben megindítják a szülést?

Szőnyben megindítják a szülést?

Figyelt kérdés
Csütörtökön töltöm a 40 hetet, akkor be is kell feküdnöm,a kérdésem az lenne, hogy így is megvárják míg magától indul , vagy rásegítenek? Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 6. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol nem indítják meg csak úgy, csak ha a leletek alapján szükség van rá.
2009. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor indítják meg, ha már nagyon muszáj. Egyébként Szőny jó hely, a legjobb szülészet, ami létezik szerintem.
2009. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éppen tegnap hallottam egy ezzel ellentétes történetet a nőgyógyászati váróban Szőnyben. Tökéletes terhesség, teljesen szuper értékek a babánál, mamánál. Ennek ellenére a kiírás napján befektették a kismamát és minden nap vizsgálgatták. Annak ellenére hogy semmi nem jelzett bajt, 4 nap után beindították a szülését és mivel nem tágult semmilyen beavatkozásra rendesen, megcsászározták.

Ettől függetlenül én is azt hallom mindenkitől hogy nagyon jó szülészet, de nekem ez a része nem tetszett. Én jövő hét csütörtökre vagyok kiírva és a dokim már most azzal ijeszteget, hogy nem tágultam még semmit és befektet a kiírt napon ha így is marad. :(


Remélem neked (is) beindul magától, a baba biztosan jobban tudja mikor áll készen, mint az orvos.

Sok szerencsét nektek!

Üdv.

2009. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tavaly szültem Szőnyben, volt fogadott dokim, aki a terminus lejártakor befektetett. Persze én előtte megkérdeztem tőle, hogy befeküdhetek-e, mert egész nap egyedül vagyok otthon, senki nincs még a közelemben sem, ha valami történik. A 35. héttől 1111 volt a CG értékem.

Szóval 40+1 voltam, amikor még reggel elmentem terhesgondozásra, és dél volt, amikor a kórházba mentem.

Akkor megvizsgáltak, adatokat vettek fel, stb... Este NST.

Másnap kaptam OPT-t, aminek semmi eredménye nem lett. Reggel és este NST.

Következő nap magzatvizet néztek. Reggel és este NST.

A gép sosem mutatott fájásokat!

Éjjel nem aldutam, mert feszített a "lábam közt" és ekkor már 3 ujjnyira kitágultam. Jött a dokim, burkot repesztett, és rá 20 percre felsírt a kisfiam. Semmi fájásom nem volt se előtte, se közben, se utána:)

2009. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!