Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor keressem fel a szülészem...

Mikor keressem fel a szülészemet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Előző terhességem alatt végig veszélyeztetett terhes voltam a szívritmuszavarom miatt ("hosszabb" időre kihagy a szívem).

Az orvosom pár hónapja áment mondott a következő gyermekre, mert a terheléses EKG-m jó eredményeket mutatott és így a szülészem "beleegyezett" a Ketteskébe.


Akkor azt mondta egy teljes kivizsgálás után, hogy amint teherbe esem, keressem fel, hogy megnézzük a magzatot és sürgősségi EKG-ra elküldjön, mivel figyelni kell, hogy a szívem mennyire bírja.

Az előző terhességem alatt a szívritmuszavar "megszűnt", csodálkoztak is a dokik, mivel makkegészségesnek tűntem.

Ettől függetlenül sürgősségi császárral született a lányom más ok miatt.


Nos, az a problémám, hogy tegnap pozitívat teszteltem a 12. dpo-n. Nagyon boldog vagyok és majd kicsattanok az örömtől.

Általában 34-36 naposak a ciklusaim, így még csak ugye most péntekre nem várom/vártam a mikulást.

A peteérésem is még csak most volt 9-én (20. cn-on).


Szóval, az oké, hogy papíron 4. hétben vagyok, de a terhességem még "kisebb".

A lányomat hüvelyi uh-val anno a 6. héten alig vették észre.

Valószínűleg most is ez lenne, hogy ott keresgélnék!


06.05-én megyek a körzeti SZTK-ba nőgyógyászatra, mert másfél hónapja visszarendelt a dokinő a hormon vizsgálati papírokkal.


Szerintetek addig várjak vagy keressem fel a szülészemet jövőhéten?


Teljesen tanácstalan vagyok! :(


2013. máj. 22. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, és mindenképpen felkeresném jövőhéten a szülész orvost. Had vizsgáljon meg mindent, hogy biztosan rendben legyenek a dolgok. Az a legjobb neked is meg a picinek is.
2013. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!