Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hány gyereke van?...

Kinek hány gyereke van? Illetve ki hány éves volt amikor született a gyereke? sosem bánta meg (gondolom nem), de ha mégis miért? -utobbit azért kérdezem mert van aki ugy véli a gyerek vállalás miatt kimaradt valami az életéből.

Figyelt kérdés

pusztán kiváncsiságból kérdeztem ezeket,sok olyasmit olvastam itt amiért felmerültek bennem ezek a kérdések.

előre is köszi a válaszokat.remélem minél több lesz. :)


2009. okt. 3. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem töltöttem be a 19- et mikor megszületett a fiam.Egyáltalán nem bánom,imádtam fiatal anyuka lenni.Most 28 leszek és 3 hét múlva születik meg a kislányom!!!Szerettem volna előbb a 2-ik babát,de igy jött össze!!Imádom a nagyfiam,olyan mintha az öcsém lenne!!!!
2009. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
egyelőre egy gyermekem van, 33 évesen szültem (30 évesen találkoztam a férjemmel). Most 34 vagyok, és próbálkozunk a kistesóval. Egyáltalán nem bántam meg semmit, beutaztam egész Európát és Amerika keleti partját, jártam szórakozni, színházba, koncertre, de most az a legnagyobb boldogság, ha itthon lehetek a családommal és nézhetem a pici fiamat, amikor alszik:)
2009. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

28 leszek, mikor szülök, de nem érzem úgy, hogy kimaradtam volna valamiből. Diszkózós nem vagyok, ha meghívnak bálba, rendezvényre, akkor lesz majd 1-2 órára kire hagyni a babót. Utazni picivel is lehet, látom én barátainkat, két pici gyerekkel folyton mennek valahova.

Három babát szeretnénk, imádom a nagy családot, és igen, most, hogy elkezdtük venni a babakelengyét, néha bizony elbizonytalanodom, hogy tényleg akarjuk mi ezt? De a férjemben semmi kétely nincs, szóval bennem is hamar eloszlanak a kételyek.


24 hetes pocis

2009. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Lányomat 29. szülinapom előtt szültem 2 hónappal, a második a 30- szülinapom után fél évvel fog jönni, de apa már most a haramdikat emlegeti.

Egyáltalán nem bántam meg, sajnáltam, hogy ilyen későn találtam meg a párom, akinek szülhettem.

2009. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

1 kisfiam van,23 évesen szültem.

Sosem voltam nagy bulizós.

Ha ki akarunk mozdulni a párommal,mindig van,aki szívesn vigyáz rá!:)

Én fiatal anyuka szerettem volna lenni és szerencsére megadatott.

Tesót is szeretnék,de nem mostanában.

14 hós nagyfiú anyukája

2009. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves vagyok és 2 hónapja született meg az első kisfiam!

Életem legboldogabb napja volt és azóta is boldog vagyok, hogy egy gyönyörű baby anyukája lehetek!

Nincsen ennél csodálatosabb dolog a világon!!!

2009. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

25 évsen születm az első babámat idén májusban (azóta már 26 lettem). Már nagyon régóta szerettem volna babát, de nem volt alkalmas rá az akkori párom.

Szülés után kérdezte valaki hogy mikor lesz a következő, én ott akkor a szülőágyon rávágtam hoyg 10 éven belül tuti nem...mostmár sokat jár rajta a fejem.

Elkezdtem idén egy főiskolát, az 4 év levelezőn.

Szeretnék mégegy babát. Arra gondoltam, hogy jövőre elkezdhetnénk próbálkozni, aztán kb egyszerre lesz az hoyg befejezem a sulit plusz vissza tudok menni dolgozni, és még akkro is fiatal lennék ahoz eléggé hoyg jó munkám legyen és sikeres lehessek benne.

A következő baba kérdése nagyban függ attól, hoyg a 44nm lakásunkból el tudunk-e költözni egy nagyobb lakásba/házba jövő tavasszal.

2009. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen szültem,de én szeretem volna 25 évesen is csak nem akkor találkoztam a megfelelö emberrel.
2009. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!