Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hány gyereke van?...

Kinek hány gyereke van? Illetve ki hány éves volt amikor született a gyereke? sosem bánta meg (gondolom nem), de ha mégis miért? -utobbit azért kérdezem mert van aki ugy véli a gyerek vállalás miatt kimaradt valami az életéből.

Figyelt kérdés

pusztán kiváncsiságból kérdeztem ezeket,sok olyasmit olvastam itt amiért felmerültek bennem ezek a kérdések.

előre is köszi a válaszokat.remélem minél több lesz. :)


2009. okt. 3. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerekem van, 32 évesen szültem (ekkorra találtunk egymásra a férjemmel)és remélem lesz még testvére is.

Sosem bántam meg, bár tény, hogy néha jól jön egy "apa nap" amikor ők ketten külön programot csinálnak és én egy kicsit magammal törődhetek :)

Ahhelyett, ami "kimaradt" az életemből kaptam valami sokkal nagyobb, fontosabb, szebb dolgot. (Még ha ez nagyon patetikusan hangzik is :) )

2009. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1 gyerekem van, 38 évesen szültem. Szerettünk volna neki testvért, de nem jött össze. Nem bántam meg sosem, egy pillanatra sem, gondolom, ez a koromból is fakad. Fiatalon sem voltan bulizós típus, nem esik nehezemre, hogy a baba miatt jobban helyhez vagyok kötve.
2009. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
21,23,25 voltam,amikor születtek.Amikor vállaltam őket,tudatában voltak,hogy sok minden másképpen lesz,mint addig.Már al első perctől kezdve rendre szoktattam őket,nem voltam a "rabjuk",akkor sem,amikor még picik voltak.Igaz,hogy akkor még sok időm ment rájuk,de amikor már 3-4 hónaposak voltak,néha rábíztam őket a mamákra.Mi pedig elmentünk sétálni,vagy 1-2 órára a barátainkhoz,vagy ők jöttek hozzánk.Amikor már elég nagycskák voltak,rászhoktattam őket,hogy segítsenek.Igaz,hogy ez néha inkább hátramozdítás volt,de később,ahogy nőttek,egyre többet segítettek otthon.Soha nem bántam meg,hogy vannak,pedig a szokásos kamaszkori problémák nálunk is voltak.Ma már mindhárman rendes,dolgos emberek.Azt pedig soha nem gondoltam,hogy miattuk bármi is kimaradt volna az életemből.Amióta megszülettek,nem hiányoztak pl. az éjszakai bulik,netán más férfi érdeklődése.A házasságom is jó volt,a problémákat mindig megoldottuk együtt.30 évig tartott,akkor sajnos a párom meghalt.
2009. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2 korai vetélés után végre összejött, 26 évesen anya lettem,segítségem nincs.Imádom a fiam,de mivel 21 hónapja nem aludtam egy jót,nappal is velem van+a háztartás elég fáradt vagyok:)A kistesó téma a köv. 10 évre van bízva,egyenlőre nem engedhetjük meg ezt a luxust.
2009. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
1 gyerekem van, 27 évesen szültem. Nagyon vágytam rá, szerencsére elsőre sikerült is. Lassan másfél éves,de még mindig nem érzem úgy hogy könnyebb lenne.Van segítségem, anyuék közel laknak. Nem érzem hogy bármiből kimaradtam volna, eléggé kiéltem magam előtte:)Szeretnék neki tesót, de egyenlőre lusta vagyok és szusszanni akarok, kiélvezni a jövő nyarat vele, meg minden napot:)
2009. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy van, egyet is terveztünk, 36 voltam, mikor született. Előtte kiéltük, kiutaztuk magunkat, a "karrier" része is megvolt az életünknek. Egyetlen dolgot sajnálok nagyon, hogy nem korábban szültem. (15 éve vagyunk együtt).
2009. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
1 kislányom van,3 hónapos és 21 vagyok. Kislány korom óta fiatal anyuka akartam lenni. Nem bántam meg. Imádok anyuka lenni. Utazni vele is lehet, bulizós meg nem vagyok.
2009. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerettem volna fiatal anyuka lenni soha, de 36 helyett mondjuk a 30 jobb lett volna szülés szempontjából :) De mostmár mindegy. :))
2009. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 voltam amikor született a fiam. Most 27 vagyok és 4 hónapja próbálkozunk a kistesóval.
2009. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok, 10 hónapos a babám.

Én már annyit éltem-buliztam-szórakoztam-haveroztam a terhesség előtt, hogyha soha többet nem mehetnék, akkor sem hiányozna.

A főiskolát elvégeztem, így arról sem maradtam le.

A munkahelyemre visszavárnak.

A babám naggggggggyon cuki. Soha nem voltam ilyen boldog, mint mostanában :)

2009. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!