Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 gyerek anyukák? Akinek 3...

2-3 gyerek anyukák? Akinek 3 év van köztük? Meg született a kis tesó és a nagyobbik vissza esett (mármint már nem kakil a bilibe hanem újra a bugyiba) mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
praktikák ,tippek?mit mondjak neki?
2011. aug. 29. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az anya féltése, féltékenység. Ő is baba akar lenni. Ennyi. Ne szidd le, mondd neki, hogy jajj hát gyere kisbabám, kivesszzük a kakát. Viszont ha ügyes, dícsérd őt, hogy milyen ügyes a nagyfiam stb....Nem kell sokidő és úgyis rájön, hogy ő nem kisbaba akar lenni, hanem nagyfiú.

Legyen minden nap egy órát pl fürdés után anyuka kisbabája.....Írigyli a babusgatást amit egy baba kap. De ha bevezetitek a napi rutinba, a nap többi részében nem akar majd baba lenni. Remélem érted amit írni akarok :)

2011. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm.
2011. aug. 29. 18:53
 3/5 A kérdező kommentje:
aki így járt ,mennyi idő múlva állt vissza,most szept 22 től megy oviba.
2011. aug. 29. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 hónap. De ez csak nekünk szólt ( bekakilás) Oviba semmi de semmi gond nem volt. Viszont amikor hazajött lehetett rendszeresen bugyit cserélni. De a babázós módszerrel sokat segítettünk. Volt, hogy napokig ügyes volt, aztán újra kis visszaesés, de láttam rajta, hogy akkor ugye kisbabának tekintettem és már nem tetszett neki, sőt lázadt, hogy ő nagyfiú. Akkor mondtam, hogy csak a babák kakilnak és pisilnek be, de semmi baj nincs ebből, nem csinálsz rosszat. Vége fele nagyon zavarta, így lassan abba is maradt a bugyiba kakilás és pisilés. Viszont az esti fürdés utáni babázást igényelte, úgy vettem ki a kádból mint egy kisbabát, úgy öltöztettem stb...kb fél órát kisbaba volt és ez kimerítette a napi igényét :)
2011. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. aug. 30. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!