Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi idő alatt megy le a has?

Figyelt kérdés
A klinikán nem kaptam semmilyen információt használjak-e haskötőt, vízes ruhát (és meddig). Meddig kell ezeket használni és milyen más praktikus tanácsaitok vannak? (4 hete császároztak)
2008. jún. 18. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem meg 4 és fél hónapja. Én használta haskötőt, de csak 2 hét után, addig nem kívántam. nekem még van egy kis hasam:( Olyan korai pocakosnak nézek ki sajnos.
2008. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem 3 és fél hönapja császároztak. Én nem használtam haskötőt se meg semmit se és egész szépen lement a hasam. Szerintem ez alkat kérdése, hogy kinek mikorra megy le a hasa éppúgy mint hogy mekkorára nő a terhesség alatt vagy hogy csíkos lesz-e. Persze a haskötőt nyugodtan kipróbálhatod, állítólag hasznos, de úgy tudom nem szabad egész nap rajtad lennie.
2008. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Engem 9 hete császároztak, és kb 6 hónapos terhesnek nézek ki sajnos. Nagyon nagy volt a hasam, és csíkos is.

A dokim azt mondta, ne használjak semmit, mert ha leszorítom, a hasizom nem fog dolgozni, és nem húzza vissza magától.

De szerintem én ritka eset vagyok, mert bárkivel találkozom, mindenki csodálkozik, mert nem láttak még ilyet.

2008. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!