Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől kaptam sokkot, az...

Mitől kaptam sokkot, az epidurális császármetszés alatt?

Figyelt kérdés

Mielőtt betoltak volna szűlni,szóltak,hogy a babánál komplikáció lépett fel!Azonnal a hátamba nyomtak 3 injekciót én folyamatossan ránhatóztam sírtam aztmondták sokkot kaptam.Az egyik nővér elájult ekkor őt kivitték .én meg NEM KAPTAM LEVEGŐT azt hittem meghalok,bár kb.20 másodpercre maradtam egyedűl nekem óráknak tünt.Amikor visszajött az orvos rámtettek valami lélegeztető maszkot de azon se kaptam levegőt azthittem kipukkad a tüdőm...elment a látásom is,és hallottam mondták 170 -es a vérnyomásom valamit kell csinálni!Azután nem nagyon emlékszem csak arra,hogy simogatják a kezem és egy hatalmas erő kiveszi a babámat!

A zárójelentésen olvastam sokkot kaptam szűlés közben!


2010. márc. 22. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Biztos az ijedségtől, hogy valami lesz a babáddal. Vagy lehet talán testi oka is, de én inkább az ijedtségre gondolok. És a babád egészséges lett?
2010. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A záró jelentésben lekellett írják mi volt a gond.Csak elképzelhető hogy latinul van.

Ha látnám többet tudnék segíteni.

De valószínű az ijedtség meg hogy annyira felugrott a vérnyomásod.A fulladásos sztori pánik roham lehetett

2010. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is sokkot kaptam, amikor mondták hogy nincs a gyereknek szívhangja és most azonnal visznek a műtőbe. A vérnyomásom 160/120 volt, és én is úgy remegtem, mint a kocsonya. Nem kérdeztem meg senkitől, de azt hiszem a baba féltése miatt volt ez az egész. Meg, hogy terhesen az ember amúgy is másképpen reagál dolgokra.

Minden rendben a babáddal?

2010. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!:D

Igen a babával minden rendben én is jól vagyok,de a 4. napon kaptam vért,mert sokat vesztettem a császár alatt!:(

Ugyanilyen tanácsokat és tapasztalatokat adtak mások is,de nagyon jól esett amit írtatok mert valóban féltettem az én kicsim életét,még az enyémnél is jobban!

2010. márc. 23. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sima szülésem volt,de közben én is kaptam egy kis sokkot. Burokrepesztésnél kiderült h a kispunásom bekakilt a magzatvizbe. Nagyon megijedtem,h császár lesz belőle,mert van olyan kórház,ahol ilyenkor egyből vágnak,és még jobban sokkolt h a babámnak baja lehet. Teljesen kikapcsolt az agyam,remmegtem,alig bírtam magam összeszedni,nagyon rendes szülésznőt fogtam ki,és ő segített. Nem lett se császár,se a babámnak baja tőle. De ehhez kellett a szülésznő ügyessége is.
2010. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!