Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszés mennyi idő...

A császármetszés mennyi idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 napig fájt nagyon,azóta sem.

8,5 hónapja volt a hegem alig látszik már.

2009. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 honapja szültem,és csak egy kis csik látszik.

6 hetes kontrollra leesett szépen a heg,és utána sokszor már el is felejtettem annyira nem éreztem,igaz lehet pár idegsálat átvágtak,mert pár ponton érzéketlen a csik körül.

Vigyáztam amugy a sebre,talán tul ovatos is voltam,két héttel szülés után még ugy mozogtam mint a lassitott felvétel:)))

2009. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
3 vágásom van. 1 méhenkívüli(kb 20 cm)terhességből és 2 császár. az első műtét nagyon rossz volt, de az talán azért, mert gyorsasági volt, életmentő, és vágtak amit tudtak. a császár az első nap fájt, de ki lehetett bírni. 2. nap már simán lesétáltam a 3. emeletről a kantinba, a 3. nap meg törökűlésben fejtem, igaz még húzódzkodott egy kicsit a seb. azt vettem észre , annak nehéz, aki előtte sokáig szenvedett, és annak, aki nem mert mozogni. tudni kel, kevés mozgással könnyen letapadnak az izmok. de megterhelni se kell. ha elfáradsz ülj le, és pihenj.
2009. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 hétig fájt. A varratszedés után jobb volt.
2009. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szombaton lesz hat hete,hogy császárral szültem!még egy kicsit érzékeny a seb körül,de mióta kijöttem a korházból,nem kímélem magam!szerintem nem olyan nagy dolog ez a szülésfajta sem!nem kell félni!:)
2009. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Engem pont ma 2 hete császároztak, de még eléggé fáj. Remélem, nem sokáig.

2009. ápr. 2. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, h sikerül-e összeszedned a steril műtőben vmilyen fertőzést. Nekem sikerült, így hosszabbra nyúlt a gyógyulás. A hasamból facalia (szar) tenyészet ki, ami a steril műtőben valahogy odakerült. Szerencsémre csak szöveti fertőzés volt és nem tályogosodott be az egész hasfalam. Ilyen és hasonló estetekben számolni kell a seb szétnyilásával, valamint hosszadalmas utókezelésekkel. Majd a végén elgondolkozol azon, h még egyszer bemerd-e vállalni ezt a csodás élményt :-)(
2010. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!